21 листопада 2023 р. в рамках декади МК «Спеціальних технологій» відбувся захід — професійний батл «ПЕРЕМОГА». За звання найкмітливіших та найрозумніших боролися 3 команди здобувачів освіти групи №6 (професія «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування»). На шляху до перемоги учасники пройшли багато цікавих випробувань: відгадували ребуси, загадки, вікторини, розгадували слова, цікаві факти з галузі інформаційних технологій та ін.
А, головне, це командна робота та дух змагання, який і привів до перемоги команду №1 під керівництвом капітана Тимура Юхименка.
Вітаємо усіх учасників змагання та бажаємо завжди досягати бажаних результатів!