Вінницька міська рада і Донецький національний університет ім. В. Стуса у партнерстві з Future Development Agency 3 вересня 2021 року організували Міжнародний форум соціального підприємництва.

Участь у форумі брали соціальні підприємці, представники традиційного бізнесу, викладачі закладів освіти, представники громадських організацій, а також співробітники органів місцевого самоврядування та соціального сектору, експерти та практики.

Від Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» в роботі форуму брали участь заступник директора з виховної роботи Л.О. Біла та викладач спеціальних економічних дисциплін Н.Л. Гавриш.

Форум проводився з метою активізації екосистеми розвитку соціального підприємництва, обміну досвідом щодо найкращих практик муніципальної підтримки МСП, налагодження партнерських взаємин, формування культури соціального бізнесу, пошуку інноваційних бізнес-ідей задля вирішення наявних соціальних викликів у територіальних громадах і працевлаштування соціально-вразливих груп населення.

викладач спеціальних економічних дисциплін Н.Л. Гавриш