Дзвінкоголосе, тепле і квітуче, залите сонцем, радісне й пахуче… Наповнене неперевершеними подорожами та новими знайомствами, яскравими емоціями та незабутніми враженнями, відлітає у вирій гостинне літо…
Та ми маємо надію, що саме ця осінь і весь навчальний рік буде щедрий на здобутки та по особливому незабутній для наших першокурсників.
Сьогодні наша родина поповнилась на _335 учнів. яких ми приймаємо у свою сім'ю з відкритими серцями і щирим словом, бо це наша майбутня гордість і слава.
За багато років наш заклад освіти став для кожного, хто тут навчається і працює, великою дружньою родиною, де панує повага і любов, розуміння і підтримка, де кожен відчуває себе добре і затишно. Хочеться ще раз усіх привітати з початком нового навчального року. Побажати, щоб цей рік був для вас врожайним на добро, успіхи, щастя і любов.
Дорогі першокурсники! Відкривайте з радістю для себе двері закладу освіти! Тепер ви теж повноправні жителі нашої родини! Нехай ваше життя у ньому буде яскравим та радісним!
Бажаємо усім творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай цей навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей!
У добрий путь і в добрий час!
Культорганізатор Чорна О.М.