Всеукраїнський урок «Онлайн-синергія для найкращого інтернету» з нагоди Дня безпечного Інтернету 2021!

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

З нагоди Дня безпечного Інтернету 10 лютого 2021 року був проведений Всеукраїнський відкритий онлайн-урок із трансляцією через прямий ефір YouTube для закладів освіти України. Участь прийняли понад 7000 учасників в режимі реального часу.

Захід відбувся в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Організаторами Всеукраїнського онлайн уроку є Академія цифрового розвитку та громадська організація “Центр демократичних реформ і медіа”.

Групи №12, №17 та №13 з викладачами нашого закладу освіти долучились до даного заходу. Під час онлайн-уроку учасники спільно виконували вправи у віртуальних кімнатах, розглянули ключові принципи мережевого етикету й безпечної поведінки, отримали рекомендації щодо обережності і відповідальності під час роботи в мережі Інтернет. За підсумками онлайн-синергії кожен учасник отримав цифровий бейдж.

Тетяна Чорба, викладач інформатики