29 лютого 2020 року у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся ІІ етап IV Регіональної обліково-економічної олімпіади «Мій перший крок у професійне майбутнє», активними учасниками якої вже традиційно стали учні  ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище». 

І етап олімпіади відбувався on-line і був відкритий для проходження в будь-який час до 16 лютого 2020 року. Усім бажаючим необхідно було зареєструватись і виконати тестові завдання.

Загалом в І етапі змагань брали участь близько 80 учасників - учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл та студентів коледжів І-ІІІ рівня акредитації м. Вінниці та м. Чернігова, зокрема і учні груп №3, №12 «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (викладач Янківська Г.А.), № 23, №25 «Агент з постачання» (викладач Козачок А.В.) та №33 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (викладач Гавриш Н.Л.).

До участі у IІ етапі Регіональної обліково-економічної олімпіади  були запрошені студенти, які у І етапі набрали  найбільшу кількість балів.

Серед учасників цього етапу були і п’ятеро учнів ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище», зокрема учні групи №25 «Агент з постачання» Голуб Вікторія та Миланко Вікторія, №33 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Вязнікова Ольга та Чухрій Руслана, а також випускник групи №48 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Якимчук Костянтин.

Учасників ІІ етапу Регіональної обліково-економічної олімпіади  тепло привітав голова журі,  Завідувач кафедри обліку, аналізу і аудиту ДоНУ ім. Василя Стуса доктор економічних наук, професор, відмінник освіти України Іонін Євген Євгенович.

Серед членів журі олімпіади були як викладачі університету, так і викладачі інших закладів освіти. Приємно відзначити, що до кладу журі була запрошена викладач ДПТНЗ «Вінницьке МВПУ» Гавриш Н.Л.

 

За результатами виконання письмового завдання ІІ етапу Регіональної обліково-економічної олімпіади почесне ІІІ місце виборола учениця групи №33  Вінницького МВПУ Вязнікова Ольга! 

Всі ті, хто брав участь у ІІ турі були нагороджені сертифікатами учасників олімпіади та включені до рейтингу наукового майбутнього кафедри, а переможці олімпіади, окрім цього, отримали дипломи та цінні подарунки.

З великою приємністю ділимось цією гарною новиною! Вітаємо Ольгу з місцем на «п’єдесталі економічної пошани» та бажаємо їй,  а також іншим представникам ДПТНЗ «Вінницьке МВПУ» у ІІ турі олімпіади, стати успішними людьми з активною життєвою позицією, завжди прагнути до економічної незалежності та власними знаннями, зусиллями і талантом збудувати своє матеріальне благополуччя!

викладач Н.Л. Гавриш