21 грудня 2019 року викладачі спеціальних дисциплін Козачок А.В., Коношевич Т.В. та учениці групи №33 Ельхалабі Е. і Слободянюк Г. були запрошені на заключний профорієнтаційний захід – фестиваль FlyUp Fest, що об’єднав активних освітян, учнів та представників бізнесу. Захід, реалізований ГО «Освітній простір 2.0» у партнерстві з департаментом освіти ВМР,  відбувався у Хабі «Місто змістів».

Мета проекту – допомогти учням у свідомому виборі майбутньої професії, ознайомити з можливостями професійно-технічної освіти та розвитку кар'єри. Була організована панельна дискусія "Світові тренди та виклики, що пройшла під модерацією Ольги Гашиної.

Серед спікерів – люди, які надихають:

1. Анна Гелета – директор і засновник ТОВ «Юнісен», директор школи китайської та англійської мов “Smart Panda”.

2. Оксана Яценко – директор департаменту освіти ВМР.

3. Vladyslav Kachur – вчитель іноземних мов, менеджер освітніх проектів в приватній гімназії "Дельфін", тренер Програми "Демократична школа", амбасадор Міжнародного проекту «Innovation Lab Schools» в Україні.

4. Katerina Shtopko – HR директор компанії "Промавтоматика Вінниця".

Після продуктивної роботи в робочих групах над обговоренням, як розвивати навички, необхідні в майбутньому, учасники/ці мали змогу поринути в новорічну атмосферу під час творчих майстер-класів від вінницьких училищ. Наш навчальний заклад у складі Прядун В.С. та Олійник Л.М. презентував майстер-клас по виготовленню цукерок, чим привернув неабияку увагу та викликав позитивні враження в усіх учасників заходу.

Загалом захід FlyUp Fest пройшов у надихаючій, творчій та невимушеній атмосфері, зарядивши кожного учасника бажанням реалізовувати свої ідеї та задуми.

Викладач Коношевич Т.В.