Що таке «ITalent»? ITalent – це перший та найбільший державний конкурс з ІТ проектів та кіберспорту всеукраїнського масштабу! У ньому запрошують взяти участь учнівську молодь віком до 19 років.
Ідейними натхненниками конкурсу є Український державний центр позашкільної освіти під егідою Міністерства освіти і науки України. Серед партнерів конкурсу були: веб-сайт Dou, онлайн-сервіс Grammarly, ультрасучасний клуб для геймерів CyberZone, виробник комп‘ютерної периферії Logitech, ІТ-компанія INSART.
6 сезон став визначальним для нашої команди Experien з кіберспорту в онлайн грі Dota 2. Наша команда складалась з учнів що навчаються у групах №46 Мартиненко Анатолій та №3 Хмель Іван. Гра проходила у декілька етапів онлайн по мережі, відповідно до складеної загальної турнірної таблиці.
Команда Experien зіграла сім ігор і дійшла до півфіналу. У півфінальній боротьбі із командою, що приймає участь у європейських турнірах, отримали поразку та безцінний досвід. Вітаємо команду Experien з виходом до півфіналу та бажаємо подальших перемог!

Учениці ДПТНЗ «Вінницьке МВПУ» Вінокурова Світлана та Олійник Валерія (група №6) прийняли участь у І відбірковому етапі за напрямом «ІТ-проекти». За результатами оцінювання журі, їх роботи ввійшли у двадцятку кращих в номінації «2D-графіка». Вітаємо дівчат з їх досягненням та бажаємо реалізації усіх творчих задумів!

викладач Чорба Т.О.