19 вересня 2019 р. на Європейській площі з метою сприяння професійному самовизначенню молоді та формуванню позитивного ставлення до професій, затребуваних на ринку праці, проводилась профорієнтаційна акція “Територія вибору”.

Організатор заходу –– Вінницький обласний центр зайнятості, партнери – Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ, Департамент освіти Вінницької міської ради, Донецький національний університет імені Василя Стуса.

У заході взяли участь учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та професійно-технічних навчальних закладів.

Акція передбачала презентацію експозицій закладів професійної (професійно-технічної) освіти: майстер-класів, реклами професій, демонстрацій моделей одягу, зачісок, бармен-шоу. Інтерактивні локації “Атлас професій”, “Право на успіх”, “Profiленд”, “Profi-шоу” привернули увагу усіх гостей акції.

Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище, яке завжди є активним учасником усіх профорієнтаційних заходів, презентувало на заході одні з найбільш популярних професій закладу. МК “Кухар-кондитер” та МК “Спеціальних технологій” разом із заст.директора з навчально-виробничої роботи Тютюнником М.М., заст.директора з виховної роботи Білою Л.О., методистом Воронюком О.М. та старшим майстром Маліхатко О.Ф. презентували професії “Кухар-кондитер”, “Монтажник інформаційно-комунікаційного-устаткування” і “Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин”.

Варто зазначити, що локації нашого навчального закладу були представлені на високому рівні, привернули увагу як організаторів заходу, так і всіх учасників.