9 і 12 вересня навчальний заклад радо приймав у своїх стінах учнів 9-х та 8-х класів комунального закладу “Навчально-виховного комплексу: ЗОШ I-III ступенів - гімназії №6 Вінницької міської ради”.

         Метою таких зустрічей була презентація програми допрофільного навчання з напрямку “Основи роботи на ПК. Основи комп’ютерної верстки”.  Заст.директора Корженко С.Г., методист Коломійчук Л.О. та викладач Чорба Т.О. розповіли про досвід організації і системи проведення допрофільного навчання із впровадженням сучасних інформаційних технологій на базі училища. Зокрема, наголосили про перспективність ІТ технологій, можливість якісного здобуття знань та високий фаховий рівень викладачів. Також гості мали можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою училища, зокрема, сучасними комп’ютерними лабораторіями та інтерактивним обладнанням.

Своїми враженнями від навчання на допрофільних курсах поділився уже колишній слухач, випускник курсів, а сьогодні учень 1-ого курсу групи №35 Гуцалюк Юрій. Юрій зазначив активне використання набутих знань і навичок у ВМВПУ під час навчання у школі. Це дало йому можливість розвиватися у сфері інформаційних технологій.

         Понад 200 учнів гімназії №6 отримали необхідну для них інформацію про можливість корисного позаурочного проведення часу. Приємно відзначити, що спільна робота наших колег сприяла позитивному враженню від навчального закладу та великій зацікавленості у допрофільному навчанні.

Запрошуємо усіх бажаючих!