Вітаємо усіх небайдужих до краси та здоровя. З Днем фізичної культури та спорту!

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). В 2019 році. День фізичної культури і спорту України припадає на 14 вересня.

Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Сильна духом і тілом людина завжди захистить слабшого, допоможе в біді, не відступить перед труднощами, не зрадить друга, зуміє відстояти свої ідеали і принципи. Саме тому ми щиро вдячні подвижникам, вчителям. тренерам і наставникам, які гартують у своїх вихованців дух змагальності, прагнення перемагати і знову йти до незвіданих висот.

Ось і в нашому училищі 12 вересня до Дня фізичної культури і спорту  було проведене урочисте засідання фізкультурних активів училища, на якому підводились підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік. Нагороди отримали більше сорока наших кращих учнів-спортсменів. Всі вони відстоювали честь навчального закладу на спортивних змаганнях різних рівнів, досягали високих результатів, виборювали призові місця і вели наш навчальний заклад до вершини спортивної слави. Ці учні – наша спортивна гордість, успішне майбутнє України.

 

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ВМВПУ – 2019

Фізкультурний актив училища

Гр. №16 Швець Олена; Сисак Юлія, Смеречинська Ганна, Кобильченко Леся, Пантилеєва Марина;

Гр.№, 33 Підгаєцький Дмитро, Теке Мустафа , Пасека Сергій,

Чорнобай Ольга; КовальчукАнастасія;Демчук Крістіна; Станіславова Валерія;

Гр.№ 39Бойченко Олег

Гр.№ 46Петренко Михайло

Гр.№ 48Арбуз Максим; Буренко Олександр; Завальнюк Катерина

Гр.№ 5 Зазуляк Анастасія, Приходько Юлія;

Гр.№ 41 Болотнікова Юлія; Юрченко Ліля;Олійник Мар’яна;

Юзвак Максим;

Гр.№ 8 Кирик Олександра,

Гр.№ 24Коптєва Тетяна;Федорук Сніжана

Гр.№ 23 Шиманська Юлія ; Василишина Людмила ;Іванюк Денис

Гр.№ 12Кушнір Карина

Гр.№ 20 Жиляк Олег

Гр.№ 45 Смірнов Олександр, Корнієнко Дмитро; Юрченко Валерій;

Мельник Олександр

Гр.№ 6 Цвігун Дмитро; Богуневич Владислав;

Гр. № 11 Паламарчук Владислав;

Гр. № 10 Джиджула Тимофій;Гоголева Марія

 

Досягнення у спорті ВМВПУ у 2018-2019 н.р.

Загальноміські змагання:

До Дня Перемоги 3 травня наша команда приймала участь в традиційній загальноміській легкоатлетичній естафеті і зайняла ІІІ місце. Команду підготувала Петелько О.К.

Збірна по футболу серед юнаків – виборола  перехідний кубок  з футболу  у традиційному турнірі пам’яті В. Степаненка у м. Жмеринка

команда юнаків з футзалу зайняла ІІ місце серед команд аматорів другої ліги м. Вінниці

Змагання  в рамках обласної Спартакіади ПТНЗ:

  • В рамках обласної Спартакіади - міні-футбол (дівчата) – вибороли 

V місце 

команда юнаків з міні-футболу зайняла І-місце.

команда юнаків з футзалу зайняла ІІ-місце. Команди підготував Моргун Р.В.

 

  • команда юнаків з легкої атлетики зайняла ІV-місце.
  • команда дівчат з легкої атлетики зайняла ІІІ-місце. Команди підготувала Петелько О.К.

 

Команда юнаків з настільного тенісу - І місце (відповідальний Миронюк Б.В.) –. Також збірні команди з шахів – дівчата зайняли VI місце, юнаки V місце (відповідальний Петелько В.В.) 

 

Підсумок - ІІ - загальнокомандне місце - в обласній Спартакіаді серед ПТНЗ першої групи.

 

Участь у Всеукраїнській Спартакіаді ПТНЗ:

В рамках Всеукраїнської Спартакіади серед ПТНЗ шість учнів нашої команди з футзалу: Вергелес Євген, Керпань Антон, Бондаровський Владислав, Підгаєцький Дмитро (гр.. №42), Теке Мустафа (гр.. №25), Єлєсєєв Максим (гр. №41)  були делеговані у складі збірної області в місто Харків на фінальні ігри де посіли VI місце. Команду підготував Моргун Р.В..

Учні: Нікрасевич Владислав (гр..35) та Буренко Олександр ( гр..48) у складі збірної команди Вінницької області вибороли ІІІ місце з настільного тенісу у Всеукраїнській Спартакіаді серед ПТНЗ що проходила у м. Чернівці (підготував та супроводжував команду Петелько В.В.)

Вихованці гуртка з боксу, під керівництвом тренера Джоги В.І., приймали участь у змаганнях обласного рівня та зайняли призові місця. Особливо високих результатів досяг учень групи № 23  Іванюк Денис ставши бронзовим призером України серед юнаків.

Дорогі учні та колеги! Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію, відчуття вічної молодості. Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

Бажаємо всім міцного здоров’я, вдалих стартів, досягнення нових життєвих і спортивних висот!