21-23 травня 2018 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу проводився ХV Всеукраїнський ярмарок НТФ відповідно до листа Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України №3-458 від 04.05.2018 «Про проведення ХV Всеукраїнського ярмарку навчально-тренувальних фірм».

Мета заходу: вдосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку.

За короткий термін учні групи №33: Гаврилюк Тетяна, Задорожна Зоріна, Любарщук Олег, учениця групи №20 Буряк Аліна та учень групи №25 Якимчук Костянтин змогли виявити усі раніше здобуті навички, свій професіоналізм, ознайомити та ознайомитись з різноманітною продукцією товаровиробників різних регіонів України, а також відчути особливий колорит міста Львова, гостинність господарів, поринути в приємну атмосферу.

Учасниками заходу були десять навчальних закладів з різних регіонів України, зокрема: Волинський коледж Національного університету харчових технологій, Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій,  Київський професійно-педагогічний коледж ім. А. Макаренка, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Чорноморський морський коледж Одеського Національного морського університету, Вище професійне училище №25 м. Хмельницького, Ізмаїльське вище професійне училище Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Чернігівське вище професійне училище».

Окрім роботи ярмарку учні та педагоги приймали участь в тренінгу на тему: «Активна молодь на ринку праці – підвищення комунікативних навичок в майбутніх підприємців» та майстер-класі «Як бюджетно та цікаво подорожувати».

Учасників ярмарку від ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне ВПУ» нагородили дипломом учасника XV Всеукраїнського НТЯ, відзнакою за багаторічну плідну співпрацю з Асоціацією «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь» та відзначили грамотами у номінаціях:

  • За активну участь у підготовці та проведенні XV Всеукраїнського ярмарку НТФ;
  • Презентація товару;
  • Ярмарковий стенд;
  • Найефективніша маркетингова кампанія;
  • Професійний каталог;
  • Співпраця з національними виробниками;
  • Найкращий комерсант;

Завдяки подібним заходам молодь має змогу не тільки виявити себе, але й усвідомити головне, що формує їх, як особистість - це прагнення до вдосконалення. Адже, пізнаючи світ і розширюючи кругозір, вони пізнають себе!