ВІТАЄМО! Збірну команду ВМВПУ з настільного тенісу та з шахів з вдалим виступом в обласній Спартакіаді ПТНЗ

Настільний теніс і шахи, вже вкотре, є тими видами спорту, які розпочинають традиційну Спартакіаду серед ПТНЗ області. Традиційно у цих змаганнях бере участь найбільша кількість команд навчальних закладів ПТО з усіх кінців нашої області. І дуже важливо гарно стартувати  для того, щоб претендувати на високе місце у загальному заліку.  Ось і у цьому навчальному році  наші тенісисти і шахісти добре впоралися з поставленим завданням. З настільного тенісу у нашу скарбничку зараховано два призових місця. Це ІІІ місце, яке вибороли наші дівчата: Кравцова Аня учениця гр.№16 та Сайгушева Сніжана учениця гр.№33; та ІІ місце за юнаками:  Нікрасевичем Владом учнем гр.№35 та  Буренком Олександром учнем гр.№23.

Також слід відмітити досить хороший виступ нашої збірної з шахів. Тут ми вибороли хоч і не призові, але почесні, високі місця(якщо брати до у ваги те, що всього учасників було більше 25 училищ) Юнаки: Єрошенко Валерій(до речі виграв 5 турів з 5 можливих) та Могила Назар учні гр.№7  -  V місце. Дівчата:  знову Кравцова Аня учениця гр.№16 та Ковальчук Анастасія учениця гр.№8 -  VІ місце.