У середу 22 лютого, на базі ВПУ №7  міста Вінниці, відбувалися зональні змагання з волейболу серед дівчат в рамках обласної Спартакіади ПТНЗ. Наша дівоча збірна, заслужено завоювала І місце в своїй зоні і вже втретє поспіль пройшли у фінальну стадію змагань.

Дівчата серйозно готувалися до виступу. Тому показали закономірний високий результат. В дуже непростій та інтригуючій боротьбі перемогли Тульчинське ВПУ №41 та Вінницьке ВПУ сфери послуг №19 виборовши право виступати у фінальних змаганнях.

Гр. №18 Лавренюк Анастасія;

Команди у зоні були рівними за силою та підготовкою, та завдяки сильному командному духу та волі до перемоги, наша команда виграла.

Бажаємо нашим волейболісткам на тренуваннях попрацювати над помилками, і стати чемпіонками у фіналі.

З командою працював та підготував до змагань Петелько В.В.