Делікатес-маркет «Україночка»

Практика учнів є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки. Вона становить важливу та обов’язкову  ланку в підготовці висококваліфікованих спеціалістів до майбутньої діяльності за фахом. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих учнями за час навчання, та набуття, вдосконалення і розширення практичних навичок і умінь в роботі за обраною спеціальністю.

Практика учнів групи №25 проходила у чудовому магазині делікатес маркет «Україночка».  Цей магазин знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Льва Толстого, 9
(068)4978644

Делікатес-маркет «Україночка» перший продовольчий магазин міста Вінниці, такого високого рівня обслуговування і якісної продукції. Асортимент продуктів харчування настільки різноманітний, що кожен може придбати те, що йому до смаку, і по кишені. Домашня кухня і колоритний дизайн магазину не залишить вас байдужим.

Генеральний директор делікатес – маркет «Україночка»

Олена Вихристюк

 

 

«Ми працюємо з любов’ю і вдячністю для Вас, дорогі наші покупці і жителі чудового міста Вінниці». Наш девіз «Прибуток над усе, але честь понад прибуток!»