ОД за підсумками предметних олімпіад, участі в учнівських турнірах

Ось і закінчився перший етап олімпіад з різних навчальних дисциплін в нашому навчальному закладі. Участь в олімпіадах надає можливість кращим талановитим учням перевірити свої знання та вміння, виявити оригінальність мислення, показати здібності до наукового пізнання.

За підсумками проведення олімпіади місця серед учасників було розподілено таким чином:

№ з/п

Предмет

Прізвища учасників

Курс, група

Місце

Керівники команд

1.

Математика

Надкернична Яна Ігорівна

Череватов Єлисей Олегович

Падалко Марічка Віталіївна

Барицький Богдан Русланович

Танасов Владислав Володимирович

МаголаАртемій Олегович

Карпов Роман

Кублій Назар

І, № 15

ІІ, № 13

І, №14

ІІ, № 35

ІІ, № 4

ІІ, № 42

ІІІ, № 32

ІІІ, № 45

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

ІІ

Бондарчук М.В.

Капітанчук В.О.

Гладка Л.І.

Бондарчук М.В.

Гладка Л.І.

Бондарчук М.В Гладка Л.І.

Капітанчук В.О.

2.

Українська мова та література

Славінська Оксана

Галицька Олена

Вишнівська Анжела

Падалко Марічка

І, № 14

І, № 14

ІІІ, № 18

І, № 14

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

Яричук Н.В Яричук Н.В. Мазуренко С.П.

Яричук Н.В.

3.

Хімія

Бажура Олена

Галицька Олена

Мельник Анастасія

Надкернична Яна

Фурман Світлана

Бубелянчик Даря

Лисенко Руслан

І, №12

І, № 14

І, № 12

І, № 15

ІІ, № 29

ІІ, № 29

ІІ, № 46

І

ІІ

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

Мельник Л.І.

Мельник Л.І.

Мельник Л.І.

Мельник Л.І.

Мельник Л.І.

Мельник Л.І.

Мельник Л.І.

4.

Біологія

Галайчук Надія Олександрівна

Бубелянчик Даря Сергіївна

Сорочинська Маргарита Мухамедівна

Мамій Олександра Олегівна

Лемашкіна Катерина Валентинівна

Звягіна Світлана Сергіївна

Деркач Анна Миколаївна

ІІ, № 29

ІІ, № 29

ІІ, № 29

ІІ, № 34

ІІ, № 34

ІІІ, № 16

ІІІ, № 16

І

І

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

Кобилянська Т.П.

Кобилянська Т.П.

Кобилянська Т.П.

Кобилянська Т.П.

Кобилянська Т.П.

Кобилянська Т.П.

Кобилянська Т.П.

5.

Англійська мова

 

Бондарук Антон

Славінська Оксана

Бубелянчик Дарина

Карпов Роман

Хоміцький Максим

Кублій Ліана

Олійник Микола

ІІ, № 42

І, № 14

ІІ, № 29

ІІІ, № 32

ІІІ,  №36

ІІІ, № 32

ІІІ,  № 6

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

Баланда Т.М..

Бзовська Н.П. Кирильчук М.Л.

Вретянова О.О.

Кулик К.Д.

Вретянова О.О.

Кулик К.Д.

6.

Історія України

Марчук Денис

Дяченко Назар 

Бородянець Володимир

Король Владислав

Калінчук  Максим

Папчук Людмила 

І, № 6

І, № 6

І, № 6

МС, № 48

ІІІ, № 23

ІІІ, № 18

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

Бережок С.М.

Бережок С.М.

Бережок С.М.

Коваль О.В.

Бережок С.М.

Бережок С.М..

7.

Правознавство

Стрілець Ірина 

Зубач Володимир

Герасімова Інна

Воронюк Катерина 

І, № 20

І, № 20

І, № 20

ІІІ, № 19

І

ІІ

ІІ

ІІІ

Бережок С.М.

Бережок С.М.

Бережок С.М.

Бережок С.М.

8.

Фізика

Череватов Єлисей Олегович

Фадєєв Ігор Володимирович

Надкернична Яна Ігорівна

Завірюха Маргарита Сергіївна

Видавський Максим Васильович

Голубенко Юлія Борисівна

Галайчук Надія Олександрівна

Фурман Світлана Дмитрівна

Ковбасюк Дмитро Володимирович

Островська Ірина Василівна

Болбочан Євгеній Михайлович

Кублій Назарій Олександрович

Данілевич Олена Сергіївна

Вишнівська Анжела Петрівна

Халус Катерина Дмитрівна

І, № 13

І, № 6

І, № 15

І, № 15

ІІ, № 35

ІІ, № 29

ІІ, № 29

ІІ, № 29

ІІ, № 35

ІІ, № 42

ІІІ, № 45

ІІІ, № 45

ІІІ, № 18

ІІІ, № 18

ІІІ, № 18

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

І

І

ІІ

ІІ

ІІІ

Грабенко О.А. Ткачук Г.Е.

Фурман Д.Ю.

Фурман Д.Ю.

Ткачук Г.Е.

Фурман Д.Ю.

Фурман Д.Ю.

Фурман Д.Ю.

Ткачук Г.Е.

Грабенко О.А.

Грабенко О.А

Грабенко О.А.

Фурман Д.Ю.

Фурман Д.Ю.

Фурман Д.Ю.

9.

Інформатика

Кузьменков Іван Петрович

Шевчук Андрій Олександрович

Бородянець Володимир Володимирович

Гуцалюк Іван Олегович

І, № 6

І, № 16

І, № 13

І, № 6

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

Грабенко О.С.

Грабенко О.С.

Грабенко О.С.

Грабенко О.С.

10.

Географія

Карпов Роман

Аблаков Олександр

ДеркачАнна

ІІІ, № 32

ІІІ, № 8

ІІІ, № 16

І

ІІ

ІІІ

Довгань І.І.

Довгань І.І. Довгань І.І.

11.

Інформаційні технології

Сулима Сергій Олександрович

Фурман Світлана Дмитрівна

Сорочинська Маргарита Мухамедівна

Мосін Олександр Олександрович

ІІІ, № 45

ІІ, № 29

ІІ, № 29

ІІ, № 7

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

Мельнічук Л.В.

Фурман А.В.

Фурман А.В.

Кобися В.М.

12.

Фізична культура

Подзігун Богдан

Лисенко Максим

Загробський Влад

Підстріляна Оля

Голубенко Юлія

Папчук Людмила

І, № 6

ІІ, № 46

ІІІ, № 45

І, № 24

ІІ, № 29

ІІІ, № 18

І

І

І

І

І

І

Петелько В.В.

Моргун Р.В.

Сторчак К.І.

Сторчак К.І.

Петелько В.В.

Петелько О.К.

13.

Економіка

Калінчук Максим

Бубелянчик Дарина

Пастух Лілія

ІІІ, № 23

ІІ, № 29

ІІ, № 29

І

ІІ

ІІІ

Коваль О.В.

Коваль О.В.

Коваль О.В.

 

Вітаємо переможців! Бажаємо нових здобутків!!!