Банк обдарованих дітей

 

 

 

Історично-правовий напрямок

I курс

гр. №7

Коптєв І.

Історія, Правознавство

гр. №7

Головачов Р.

Історія

гр. №1

Захарчук О.

Історія

 

ІI курс

гр.№23

Кришталь І.

Історія

гр.№ 23

Петренко К.

Правознавство

гр. № 23

Хребтій Л.

Історія

гр. № 23

Волинсикий В.

Історія (2 м. районна олімпіада)

гр. № 23

Яцина К.

Історія

гр. № 2

Кушнір Т.

Історія

гр. № 2

Мельник Ю.

Історія

 

ІІI курс

гр.№15

Біланчук А.М.

Історія

гр.№15

Кацал Ю.В.

Правознавство

гр. № 13

Супрун Д.О.

Правознавство

гр. № 13

Четверг А.В.

Історія

гр. № 24

Данильчук Ю.

Правознавство

гр. № 20

Собко Н.

Правознавство

гр. № 20

Герасімова І.

Правознавство

 

Культурно-масовий напрямок

 

 

І курс

Гр. №7

Бойко Д.

Фортепіано

Гр. №7

Данилюк М.

Вокал

Гр. №7

Наваліхін І.

Гітара

Гр. №7

Сухов Р.

Хореографія

Гр. №7

Філімоненко А.

Фортепіано

Гр. №7

Марчук Д.

Вокал

Гр. №29

Петлівнича Т.

Вокал

Гр. №29

Мальцев Я.

Вокал

Гр. №29

Дідур А.

Вокал

Гр. №29

Максімова І.

Вокал

Гр. №4

Олійник К.

Вокал

Гр. №34

Онищук І.

Хореографія

Гр. №34

Юркевич Т.

Вокал

Гр. №34

Ярошевська С.

Хореографія

 

IІ курс

Гр. №18

Галайдюк Є.

Художнє слово

Гр. №2

Мельник Ю.

Поезія. Хореографія

Гр. №15

Мельник А.

Хореографія. Вокал

Гр.№39

Іваніщев Я.

Вокал

Гр. №10

Бахнівський А.

Хореографія. Художнє слово

Гр.№10

Жила Т.

Художнє слово

Гр.№10

Консевич В.

Художнє слово

Гр.№10

Мельник Х.

Художнє слово.

Гр.№10

Павлюк О.

Хореографія. Вокал

Гр.№10

Тютюнник А.

Хореографія

Гр.№41

Оріховська М.

Вокал

Гр.№41

Подолянчук А.

Хореографія

Гр.№41

Хорольська В.

Хореографія

Гр.№41

Чубар О.

Хореографія

Гр.№41

Щербань Н.

Вокал

гр. № 45

Лисак М.

Хореографія

гр. № 45

Пашківський В.

Хореографія

гр. № 16

Генсіровська Ю.

Хореографія

гр. № 16

Дяченко Р.

Хореографія

гр. № 16

Кальченко А.

Вокал

гр. № 16

Купренюк А.

Хореографія

гр. № 16

Максименко О.

Вокал

гр. № 16

Богуж А.

Хореографія

 

ІІІ курс

Гр. №25

Навитанюк О.А.

Гра на гітарі

Гр. №25

Пустовіт І.В.

Хореографія

Гр. №15

Болобан Я.О.

Гра на флейті

Гр.№15

Іщук О.А.

Художнє слово

Гр. №15

Криворука В.В.

Вокал

Гр.№15

Надкернична Я.І.

Хореографія

Гр.№15

Нічіпорчук М.В.

Вокал

Гр.№15

Пілюх Я.Р.

Вокал

Гр.№14

Толкачева К.В.

Вокал

Гр.№14

Савчук А.С.

Хореографія

Гр.№12

Бажура О.О.

Хореографія

Гр.№12

Ковальчук Л.С,

Вокал

Гр.№12

Кожухар Д.В.

Вокал

Гр.№12

Лесик Б.П.

Художнє слово

Гр.№12

Соснова Д.І.

Вокал

гр. № 13

Бушило В.В.

Художнє слово

гр. № 13

Гудзовський В.В.

Читання віршів

гр. № 13

Діхтяр С.В.

Хореографія

гр. № 13

Супрун Д.О.

Хореографія

гр. № 24

Кукіль Л.

Вокал

гр. № 24

Мусієнко Ю.

Художнє слово

гр. № 24

Притолюк О.

Вокал

гр. № 24

Ковальчук І.

Художнє слово

гр. № 24

Пеценчук Д.

Хореографія

гр. № 24

Данилишина В.

Вокал

гр. № 24

Цилюрник А.

Вокал

гр. № 20

Вурко Ю.

Вокал

гр. № 20

Зубач М.

Вокал

гр. № 20

Білоус К.

Хореографія

гр. № 20

Герасимова І.

Хореографія

гр. № 20

Крижановська І.

Хореографія

гр. № 20

Макарова В.

Художнє слово

гр. № 20

Стрілець І.

Художнє слово

гр. № 20

Стесенко О.

Художнє слово

 

Природничо-географічний напрямок

І курс

Гр. №4

Стецюк М.

Біологія

Гр. №34

Семененко А.

Географія

Гр. №35

Солодухін А.

Біологія

Гр. №1

Кавун О.

Хімія

Гр. №1

Пенчук І.

Хімія, біологія

Гр. №1

Рижко Р.

Біологія, географія

 

ІІ курс

Гр. №23

Кушнаренко А.

Хімія

Гр. №45

Побережний А.

Біологія

Гр. №10

Консевич В.

Біологія

Гр. №2

Овчарук О.

Географія

 

ІІІ курс

гр. № 41

Мацюха О.

Екологія

гр. № 41

Сольський Ю.

Географія

гр. № 13

Думенко М.О.

Біологія

гр. № 13

Педоренко В.О.

Біологія

гр. № 13

Тесьменецький О.Г.

Біологія

гр. № 13

Яковлек О.Я.

Географія

гр. № 13

Бортнівський Р.А.

Хімія

гр. № 20

Чернишов О.

Географія

 

Фізико-математичний напрямок

 

І курс

Гр. №4

Любчик О.

Інформатика

Гр. №42

Камілов А.

Фізика, математика;;

Гр. №7

Бойко Д.

Інформатика

Гр. №7

Могила Н.

Математика

Гр. №7

Наваліхін І.

Алгебра

Гр. №7

Фурман А.

Математика

Гр. №7

Черватюк Д.

Фізика

Гр. №34

Юркевич Т.

Фізика, математика

Гр. №1

Бессонов Я.

Фізика

Гр. №1

Марцинишина А.

Математика

Гр. №35

Савчук Д.

Математика

 

ІІ курс

Гр.№10

Цимбал Р.

Математика;

Гр.№23

Зеленюк Т.

Математика;

Гр.№23

Зеленюк В.

Фізика, математика;

Гр.№23

Кушнаренко А.

Інформатика

Гр.№23

Яцина К.

Математика

Гр.№23

Іваненко А.

Математика

Гр.№2

Мельник Ю.

Математика

Гр.№2

Овчарук О.

Фізика

Гр.№39

Іваніщев Я.

Математика

Гр.№16

Самоляк Т.

Фізика

ІІІ курс

Гр.№25

Короленко А.В.

Математика

Гр. №6

Гуменюк І.О.

Фізика, інформатика

Гр. №6

Кузьменко І.П.

Інформатика

Гр.№14

Падалко М.В.

Математика

Гр.№12

Фіголь Я.В.

Фізика

Гр.№41

Габрієлян С.

Фізика

гр. № 13

Бушило В.В.

Інформатика

гр. № 13

Череватов Є.О.

Математика

гр. № 13

Четверг А.В.

Фізика

гр. № 13

Шевчук А.О.

Математика

гр. № 20

Чернишов О.

Математика

гр. № 20

Марущак Д.

Математика

гр. № 20

Собко Н.

Фізика

 

 

Фізичне виховання

І курс

гр. №4

Бойко В.

Баскетбол

гр. №4

Бологан А.

Бокс

гр. №4

Корнієнко М.

Футбол

гр. №4

Кушнір Н.

Бокс

гр. №4

Рисінський А.

Важка атлетика

гр. №4

Морозов В.

Чемпіон Європи з дзюдо

гр. №4

Херсонюк М.

Футбол

гр. №4

Шиленчук В.

Футбол

гр. №7

Бойко А.

Футбол

гр. №7

Дегтярьов О.

Футбол

гр. №7

Карапуз Д.

Греко-римська боротьба

гр. №7

Коваленко Д.

Волейбол

гр. №7

Коптєв І.

Волейбол

гр. №7

Могила Н.

Шахи

гр. №7

Наваліхін І.

Тхеквондо

гр. №7

Пішенін О.

Бойові мистецтва

гр. №7

Погодін В.

Бокс

гр. №7

Прушинський Н.

Тхеквондо

гр. №7

Семенюк А.

Футбол

гр. №7

Черватюк Д.

Акробатика

гр. №7

Макарук Д.

Тхеквондо

гр. №34

Ярошевська С.

Волейбол

гр. №34

Семененко А.

Волейбол

гр. №34

Мулько К.

Легка атлетика

гр. №34

Лавренюк О.

Футбол

гр. №34

Демчук К.

Теніс

гр. №34

Немировська Д.

Волейбол

гр. №34

Дехтяр Д.

КМС, художня гімнастика

гр. №42

Берлюк В.

Шахи, теніс

гр. №42

Вязнікова О.

Стрільба, 2 розряд

гр. №42

Сулима О.

Футбол

гр. №42

Бондаровський В.

2 розряд з футболу, Вища ліга

гр. №42

Вергелес Є.

2 розряд з футболу, Вища ліга

гр. №42

Гукасян А.

2 розряд з футболу, Вища ліга

гр. №42

Керпань А.

2 розряд з футболу, Вища ліга

гр. №42

Підгаєцький Д.

2 розряд з футболу, Вища ліга

гр. №29

Болобан З.

Волейбол

гр. №29

Станіславова В.

Легка атлетика

гр. №29

Будкалюк Д.

Художня гімнастика

гр. №35

Схабовський В.

КМС з греко-римської боротьби

 

ІІ курс

гр. № 18

Данилюк Л.

Легка атлетика

гр. № 18

Лавренюк А.

Легка атлетика

Гр. №45

Голубенко Віталій

Футбол

Гр. №45

Голубенко Володимир

Футбол

Гр. №45

Грубар Н.

Футбол

Гр. №45

Кузьменко Я.

Футбол

Гр. №45

Кулаков М.

Біг

Баскетбол

Гр. №45

Лежепеков І.

Бокс

Гр. №45

Маляр Д.

Бокс

Гр. №45

Осадчий В.

Волейбол

Гр.№45

Побережний А.

Футбол

Гр.№45

Радчук Валентин

Легка атлетика

Гр.№45

Сорокін Е.

Шашки

Гр.№23

Червань О.

Рукопашний бій

Гр.№23

Завальнюк Є.

Футбол

Гр.№23

Буренко О.

Футбол. Волейбол

Гр.№23

Кришталь І.

Волейбол

Гр.№23

Полтараков А.

Бокс

Гр.№23

Потужний І.

Футбол.

Гр.№16

Дяченко Р.

Футбол

Гр.№16

Логош М.

Волейбол

Гр.№16

Олійник О.

Біг

Гр.№16

Семененко Н.

Футбол

Волейбол

Гр.№16

Стець М.

Легка атлетика Волейбол

Гр. №41

Антонішена Д.

Легка атлетика

Гр. №41

Власенко М..

Теніс

Гр. №41

Войтенко Я.

Гандбол

Гр. №41

Лаври І.

Настільний теніс

Гр. №41

Шарова Д.

Баскетбол

Гр. №10

Бахнівський А.

Футбол Ушу Бокс Альпінізм – ІІІ розряд

Гр. №10

Кирилюк В.

Легка атлетика

Гр. №10

Курбатова Г.

Гандбол

Гр. №10

Курбатова Д.

Теніс

Гр. №10

Семенчук О.

Баскетбол

Гр. №39

Герасімов А.

Футбол Штанга

 

Гр. №39

Жарковський А.

Теніс

Гр. №39

Ліщишин Є.

Греко-римська боротьба

Гр. №39

Цвіток Д.

Баскетбол

Гр. №2

Атаманчук Р.

Волейбол Хокей на траві

Гр. №39

Гончар Д.

Гандбол

 

ІІІ курс

гр. № 25

Гребенюк Ю.С.

3 розряд з футболу

гр. № 25

Лененко В.Г.

Біг

Гр. №25

Молдаван Ю.В.

Баскетбол

Гр. №25

Слободянюк В.В.

Футбол

Гр. №25

Цирнов О.В.

Баскетбол

Гр. №6

Васильєв О.С.

Бокс

Гр. №6

Колісник О.С.

Греко-римська боротьба, КМС

Гр. №6

Коцюруба О.В.

Теніс

Гр. №6

Митрофанов В.І.

Бокс

Гр. №6

Телішевський В.В.

Ушу

Гр.№15

Біла І.Ю.

Волейбол

Гр.№15

Василькевич К.Р.

Волейбол

Гр.№15

Нічіпорчук М.В.

Волейбол

Гр.№15

Пілюх Я.Р.

Легка атлетика

Гр.№15

Скибіцька В.Т.

Футбол

Гр.№12

Череватова Є.О.

Легка атлетика

Гр.№12

Фіголь Я.В.

Баскетбол

Гр.№12

Сіліцька О.А.

Легка атлетика

Гр.№12

Кожухар Д.В.

Волейбол

Гр.№12

Кобліков О.С.

Футбол

Гр.№12

Журавель Д.М.

Футбол

гр. № 41

Мацюха О.

Легка атлетика

гр. № 41

Григораш Н.

Футбол

гр. № 41

Острівська С.

 

гр. № 41

Кривецький О.

Футбол

гр. № 41

Калина В.

Плавання, КМС

гр. № 41

Яренчак І.

Шашки

гр. № 41

Двірницький Є.

2 розряд з боксу

гр. № 13

Бородянець В.В.

Дзюдо

гр. № 13

Бортнівський Р.А.

Бокс

гр. № 13

Вдовиченко Д.В.

Футбол

гр. № 13

Діхтяр С.В.

Баскетбол

гр. № 13

Думенко В.О.

Карате

гр. № 13

Клюса Т.А.

Хокей на траві

гр. № 13

Педоренок В.О.

Бокс

гр. № 13

Череватов В.О.

Дзюдо

гр. № 24

Патратій Д.

Хокей на траві

гр. № 24

Циня В.

Теніс

гр. № 24

Паламарчук В.

Волейбол

гр. № 24

Підстріляна О.

Волейбол

гр. № 24

Свіргун А.

Волейбол

гр. № 20

Кравець К.

Легка атлетика

гр. № 20

Олійник М.

Легка атлетика

гр. № 20

Марущак Д.

Шахи

гр. № 20

Григораш Д.

Шахи

гр. № 20

Сенішин А.

Волейбол

гр. № 20

Галуза

Футбол

 

Філологічний напрямок

І курс

Гр. №42

Фурдибало Д.

Англійська мова

Гр. №42

Вергелес Є.

Українська мова

Гр. №42

Камілов А.

Українська мова

Гр. №42

Москалюк В.

Українська мова

Гр. №7

Галащенко Л.

Українська мова

Гр. №7

Наваліхін І.

Англійська мова

Гр. №34

Ярошевська С.

Українська мова

Гр. №34

Жила А.

Українська мова

Гр. №34

Юркевич Т.

Українська мова

Гр. №1

Деревенко Х.

Українська мова

Гр. №1

Пенчук І.

Українська мова

Гр. №1

Чорната А.

Українська мова

 

ІІ курс

Гр.№2

Мельник Ю.

Українська мова

Гр.№10

Цимбал Р.

Англійська мова

Гр.№16

Вітенко В.

Українська мова

(конкурс П. Яцика)

Гр.№16

Олійник Ю.

Українська мова

Гр.№

Татаринцева С.

Українська мова

Гр.№16

Купренюк А.

Українська мова

Гр.№23

Кушнаренко А.

Зарубіжна літ-ра

Гр.№ 23

Іваненко А.

Зарубіжна літ-ра

Гр.№23

Яцина К.

Українська мова

Гр.№23

Зеленюк В.

Зарубіжна літ-ра

Гр.№45

Шахрай В.

Англійська мова

ІІІ курс

Гр.25

Ліневич А.Б.

українська мова

Гр.№6

Авєркін Ю.В.

Англійська мова

Гр.№15

Надкернична Я.І.

Англійська мова

Гр.№15

Завірюха М.С.

Українська мова

Гр.№15

Собчук А.В.

Українська література

Гр.№12

Задарожна З.В.

Українська мова

Гр.№12

Павлійчук Д.В.

Українська мова

Гр.№12

Рибчинська Т.М.

Українська мова

Гр.№41

Поляруш А.

Українська мова

гр. № 13

Асаулюк Р.В.

Англійська мова

гр. № 13

Бортнівський Р.А.

Англійська мова

гр. № 13

Змійчук А.В.

Українська мова

гр. № 24

Чернова Н.

Українська мова

гр. № 20

Марущак Д.

Українська мова