Гурток з настільного тенісу – керівник Миронюк Б.В.
Гурток з футболу – керівник Моргун Р.В.

Фотогалерея

Досягнення в спорті 2022-2023 н.р.

Наші волейболістки, у складі збірної команди ЗП(ПТ)О Вінничини посіли 1 місце у фінальних змаганнях з волейболу серед дівчат у Спортивних іграх України серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що проходили в Івано-Франківську з 13 по 15 травня.

Це, зокрема, Килимчук Ольга група 17, Казьмерішина Каріна група 16, Паламарчук Юлія група 19, Попова Анастасія група 24.

Дякуємо тренерам - наставникам Володимиру Петельку та Роману Каплінському за успішну підготовку збірної команди до перемоги у фінальних змаганнях Спортивних ігор України.

Перше місце з міні футболу серед дівчат в рамках обласної Спартакіади.

Команду підготував Моргун Р.В.

Третє місце з волейболу серед дівчат в рамках обласної Спартакіади.

Команду підготував Петелько В.В.

Досягнення в спорті 2021-2022 н.р.

19 жовтня в стінах нашого училища проходив фінальний етап обласної Спартакіади серед учнів ПТО. В нашому конференц-залі змагалися 24 команди з інших професійно-технічних училищ нашої області.

Нашу команду представляли: учень групи № 44 Тимчук Денис та учень групи № 10 Петелько Дмитро.

У важких і напружених сутичках наші хлопці вибороли І-ше місце і стали чемпіонами.

Ми щиро вітаємо Тимчука Дениса та Петелька Дмитра з цією видатною перемогою. Ми дуже пишаємося нашими учнями і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Збірна дівчат з волейболу посіла друге місце в обласній спортакеаді серед ПТНЗ.

До наступних перемог!

Досягнення в спорті 2019-2020 н.р.

Срібні призери з настільного тенісу «Студентська ліга 2020»

На базі Вінницького кооперативного інституту, 3 березня, проходив «Весняний турнір » з настільного тенісу в рамках загальноміських змагань «Студентська ліга 2020» . У цих змаганнях взяли участь близько 80-ти спортсменів з різних навчальних закладів м Вінниці.

Наша збірна команда вже вкотре довела, що вона одна з кращих у нашому місті, посівши в цьому турнірі почесне ІІ місце серед ПТНЗ. Кращі показники в особистому заліку:

Джиджула Тимофій учень групи № 10 – ІІ місце

Прошина Дарина учениця групи № 29 – ІІІ місце

Вітаємо наших талановитих учнів-спортсменів з перемогою!

Досягнення в спорті 2018-2019 н.р.

Футбол

В рамках обласної Спартакіади:

команда дівчат з міні-футбол  – вибороли - V місце

команда юнаків з міні-футболу зайняла І-місце.

команда юнаків з футзалу зайняла ІІ- місце

Збірна по футболу серед юнаків – виборола  перехідний кубок  з футболу  у традиційному турнірі пам’яті В. Степаненка у м. Жмеринка

команда юнаків з футзалу зайняла ІІ місце серед команд аматорів другої ліги

м. Вінниці

(тренер Моргун Р.В.)

Легка атлетика

команда юнаків з легкої атлетики зайняла ІV-місце.

команда дівчат з легкої атлетики зайняла IIІ-місце.

ІІІ - місце - в загальноміській легкоатлетичній естафеті присвяченій Дню Перемоги

( тренер Петелько О.К.)

Настільний теніс

Команда з настільного тенісу - юнаки І місце (відповідальний Миронюк Б.В.)

Бокс

Вихованці гуртка з боксу, під керівництвом тренера Джоги В.І., приймали участь у змаганнях обласного рівня та зайняли призові місця. Особливо високих результатів досяг учень групи № 23  Іванюк Денис ставши бронзовим призером України серед юнаків.

Участь у Всеукраїнській Спартакіаді ПТНЗ

В рамках Всеукраїнської Спартакіади серед ПТНЗ сім учнів нашої команди з футзалу були делеговані у складі збірної області в місто Львів на фінальні ігри де посіли VІ-місце. Команду підготував - Моргун Р.В..

Два учні у складі збірної команди Вінницької області з настільного тенісу вибороли ІІІ місце у Всеукраїнській Спартакіаді серед ПТНЗ що проходила у м. Чернівці (підготував та супроводжував команду Петелько В.В.)Підсумок      ІІ - загальнокомандне місце - в обласній Спартакіаді серед ПТНЗ першої групи.

Досягнення в спорті 2017-2018 н.р.

Кращі показники по видам спорту:

• В рамках обласної Спартакіади - міні-футбол (дівчата) – вибороли - ІІ місце.  Команду підготував Моргун Р.В.

команда юнаків з міні-футболу зайняла ІІ-місце. Команду підготував Моргун Р.В.

• команда юнаків з легкої атлетики зайняла ІІ-місце. Команду підготувала Петелько О.К.
  • команда дівчат з легкої атлетики зайняла І-місце. Команду підготувала Петелько О.К.

Команди з настільного тенісу - дівчата зайняли ІІІ місце, юнаки ІІ місце (відповідальний Миронюк Б.В.)

В рамках Всеукраїнської Спартакіади серед ПТНЗ шість учнів нашої команди з футзалу були делеговані у складі збірної області в місто Харків на фінальні ігри де посіли VІІ-місце. Команду підготував - Моргун Р.В..

Три учні взяли участь у Всеукраїнській Спартакіаді у складі збірної команди Вінницької області з волейболу та зайняли V-місце. Спортсменів  підготував - Петелько В..В..

На кожного учасника Всеукраїнської Спартакіади йшли у залік бонусні очки, що і вирішило остаточний підсумковий результат.

Підсумок      І - загальнокомандне місце - в обласній Спартакіаді серед ПТНЗ першої групи.

Досягнення в спорті 2016-2017 н.р.

Збірні команди училища приймали участь в обласній Спартакіаді серед ПТНЗ.