Спорт і ми

Гурткова робота

Гурток з легкої атлетики – керівник  Петелько О.К.
Гурток з волейболу – керівник Петелько В.В.
Гурток з настільного тенісу – керівник Миронюк Б.В.
Гурток з футболу – керівник Моргун Р.В.


Фотогалерея

 

Досягнення в спорті 2015-2016 н.р.

Волейбол - спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІІ місце.

Баскетбол - спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІІ місце.

Шахи - спартакіада ДПТНЗ області дівчата V місце.

Настільний теніс - спартакіада ДПТНЗ області дівчата та юнаки V місце.

Легкоатлетичний крос - спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІІ місце, юнаки V місце.

Бокс – кубок України   серед жінок у категорії 48 кг Ярмольчук Тетяна виборола призове - ІІІ місце, а в категорії 58 кг Фертюк Наталя  високе – V місце..

Легкоатлетична естафета до Дня Перемоги ІІ місце.

В загальному підсумковому заліку - спартакіада ДПТНЗ області ІІІ місце.

Досягнення в спорті 2014-2015 н.р.

Міні-футбол – спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІІ місце; юнаки ІІ місце.

Волейбол - спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІІ місце.

Шахи - спартакіада ДПТНЗ області дівчата І місце; юнаки ІІІ місце.

Настільний теніс - спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІ місце.

Бокс – кубок України   серед жінок - учениця групи № 32 Кублій Ліана зайняла ІІІ місце у ваговій категорії 60 кг., а  учениця групи № 14 Іщенко Анастасія V місце у ваговій категорії 57 кг.

Легкоатлетична естафета до Дня Перемоги ІІ місце.

В загальному підсумковому заліку - спартакіада ДПТНЗ області дівчата І місце.

 

Досягнення в спорті 2013-2014 н.р.

Міні-футбол – спартакіада ДПТНЗ області дівчата І місце; юнаки ІІ місце.

Легкоатлетичний крос - спартакіада ДПТНЗ області дівчата VІ місце; юнаки ІІІ місце.

Бокс – кубок з боксу серед ПТНЗ міста.

Легкоатлетична естафета до Дня Перемоги ІІ місце.

Досягнення в спорті 2012-2013 н.р.

Настільний теніс – спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІ місце.
Волейбол - спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІ місце.
Шахи - спартакіада ДПТНЗ області дівчата VІ місце.
 

Досягнення в спорті 2011-2012 н.р.

Футбол – спартакіада ДПТНЗ області юнаки ІІІ місце.
Легкоатлетична естафета до Дня Перемоги – ІІІ місце.
Бокс – першість області ІІ, ІІІ місце.