Графік роботи гуртків

Графік роботи

гуртків та спортивних секцій

на (ІІ семестр)

 

Назва гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Місце проведення

Хореографічний студія народного танцю «Мальви»

(Македонська Оксана Анатоліївна)

 

1520 -1720

1520 -1720

1520 -1720

 

 

Актова зала

Хореографічний гурток сучасного танцю «Каприз»

(Кондюк Марія Анатоліївна)

 

 

1520 -1720

1520 -1720

1520 -1720

Актова зала/нижня зала

Вокальний  гурток

«Душі криниця»

(Будюк Тетяна Ігорівна)

1520 -1720

 

 

1520 -1720

 

Актова зала/

Кімната відпочинку

Музейознавчий гурток

«Музейний простір»

(Помаз Наталя Валентинівна)

 

1520 -1720

 

 

 

Музейний комплекс

Краєзнавчий гурток «Подоляни»

(Кермаш Віталій Сергійович)

1520 -1720

 

1520 -1720

1520 -1720

 

к. 406

Бібліотечний гурток  «Світогляд»

(Січкоріз Наталя Петрівна)

 

 

 

1700 -1900

 

Бібліотека

Правовий гурток «Феміда»

(Бережок Світлана Михайлівна)

 

 

1520 -1720

1520 -1720

1520 -1720

 

К.305

«Футбол»

(Моргун Роман Володимирович)

1520 -1720

 

 

1520 -1720

1520 -1720

Спортивна зала

«Волейбол»

(Петелько Ольга Костянтинівна)

 

1520 -1720

1720 -1920

 

1520 -1720

Спортивна зала

«Настільний теніс»

(Миронюк Богдан Володимирович)

1520 -1720

1520 -1720

 

1520 -1720

 

Нижня зала

«Бокс»

(Джога Василь Іванович)

 

1520 -1720

1800 -2000

1520 -1720

1800 -2000

Боксерська зала

«Баскетбол»

(Петелько Володимир Васильович)

 

 

1520 -1720

 

 

Спортивна зала

«Легка атлетика»

(Сторчак Катерина Іванівна)

1520 -1720

 

 

 

 

Спортивний майданчик

«Бойовий гопак»

(Дмитренко Руслан Віталійович)

1900 -2100

 

1900 -2100

 

1900 -2100

Спортивна зала

«Весела нотка»

(Маньківська Галина Григорівна)

 

1700 -1900

 

 

 

Кімната відпочинку

«Умілі руки»

(Лисюк Любов Миколаївна)

 

 

 

1700 -1900

 

Кімната відпочинку

«Поезія усного слова»

(Петренко Галина Петрівна)

 

 

1800 -1930

 

 

Бібліотека

«Джерельце»

(Бондар Тетяна Іванівна)

 

 

 

1800 -1930

 

Бібліотека