Гурток народного танцю «Мальви» розпочав свою творчу роботу з 2013 року. Гурток працює на базі «Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища». В гуртку займаються 25 чол.

Керівник ансамблю  - Македонська Оксана Анатолівна, артистка балету Академічного ансамблю пісні і танцю «ПОДІЛЛЯ» Вінницької обласної філармонії.

 "Мальви" і керівник гуртка

       Участь у святкових та планових заходах ВМВПУ

2014 рік  - І місце в обласному фестивалі огляді художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі» на тему: «Культурна спадщина Європи» у номінації «хореографічне мистецтво».

2015 рік  - І місце в обласному фестивалі огляді художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі»  у номінації «хореографічне мистецтво».

2016 р. – Гран-прі в обласному фестивалі огляді художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі»  у номінації «хореографічне мистецтво», жанр «сучасний танець»;

 

2016р. – перемога у номінації «Приз глядацьких симпатій». В загальноміському студентському конкурсі  «Студенти мають таланти». 

2016р. І місце  в музичному проекті «Моя Україна, ти гордість моя!» в номінації «Сучасна хореографія»

2020 р.  – диплом лауреата ІІІ ступеня здобула студія народного танцю «Мальви» у ХХІ всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»;

2020 р. -  диплом І ступеня здобула зразкова студія народного танцю «Мальви» в музичному проекті «Територія творчості»;

2021р. – диплом ІІ ступеня Всеукраїнському відкритому літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів «Розстріляна молодість»;

2021р. –диплом І ступеня за перемогу в обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі» на тему «Мистецтво – це ми, мистецтво це світ»