Вокальний гурток "Джерело"

Вокальний гурток «Джерело» створено у вересні 2011р. Керівник – Янушкевич Ольга Миколаївна – композитор, лауреат міжнародних,  Всеукраїнських та обласних пісенних конкурсів та фестивалів, відмінник освіти України, випускниця Вінницького державного педагогічного інституту ім.. М. Островського (музично-педагогічного факультету). Має звання «Керівник гуртка – методист» і «викладач – методист».

Колектив «Джерело» - спілка однодумців, закоханих у пісню. Але це і гурт справжніх майстрів, руками жіночого складу було виготовлено елементи концертного костюму.

До складу ансамблю входять 13 викладачів і майстрів виробничого навчання закладу. Виконання музичних творів колектив поєднує із декламацією віршів та хореографічною підготовкою номерів. Із 2013 – 2014 н. р. колектив «Джерело» розпочав концертні виступи у закладах та організаціях м. Вінниці.

Репертуар ансамблю досить різноманітний - це й українські народні пісні, патріотичні, пісні минулих років українською, польською, російською мовами, твори військової, родинної тематики, сучасна естрадна пісня. Переважна більшість творів авторська пісня на музику керівника колективу, слова подільських авторів.

Наші творчі перемоги:

  •   2012 рік – Гран-прі за перемогу  у обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі»
  •   2013 рік – перемога в конкурсі «Подільські зорі» у обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості
  •   03.10.2014 – подяка за зразковий виступ на урочистій академії, присвяченій Дню працівників освіти від Вінницького приватного православного навчально-виховного комплексу Святого Миколая
  •   2014р. I місце – перемога у обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі» на тему культурна спадщина Європи у номінації «Художнє виконавство».
  •   2015р. Диплом лауреата у фестивалі «Вінницька студентська весна», присвячений дню Європи у Вінниці. учасник культурно-мистецьких заходів м. Вінниці та області.