Психологічна служба

Психолог – це не той, хто знає відповіді на питання, а той, хто знає, як їх шукати.  (Дмитро Леонтьєв)

 

Людина тільки тоді чогось гідна, коли вірить у свої сили. (Л. Феєрбах)

 

Хто не йде вперед, той іде назад: стоячи на місці, рухатись неможливо" (Віссаріон Бєлінський)

 

Секрет успіху в тому, щоб почати (Агата Крісті)

                                               Графік роботи

 

Понеділок

08:00 – 17:00

Вівторок

08:00 – 17:00

Середа

08:00 – 17:00

Четвер

08:00 – 17:00

П’ятниця

08:00 – 17:00

Обідня перерва                                                               13:00 – 14:00

 

 

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ: 

 ● психологічний супровід дітей в період адаптації до нових умов навчання, профілактика дезадаптації;

 створення сприятливого психологічного клімату в учнівському та педагогічному колективі;

  здійснення психологічного супроводу розвитку особистості здобувача освіти та педагога;

  діагностика, профілактика та корекція можливих проявів соціально небажаної поведінки, психологічних відхилень;

 використання психологічних методів для підвищення продуктивності навчання, стимулювання креативності здобувачів освіти та педагогів, підвищення психологічної обізнаності усіх учасників освітнього процесу;

 допомога дітям в оволодінні стратегією життєвого проектування та самореалізації особистості в подальшому професійному виборі;

 профілактика негативних явищ та пропаганда здорового способу життя;

 допомога у впровадженні здоров`язберігаючих технологій освітнього процесу, зміцнення фізичного і психологічного здоров`я усіх учасників освітнього процесу. 

 

Практичний психолог закладуСамойленко Вікторія Миколаївна
 Освіта: 
· Вінницька академія неперервної освіти

Назва спеціальності: практичний психолог

· Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського

Назва спеціальності: вчитель початкових класів, практичний психолог

Підвищення фахової майстерності:

 • Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого–педагогічні засади формування особистості в умовах глобальних освітніх трансформацій» КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»
 • Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого–педагогічні засади розвитку та корекції особистості у навчально-виховному процесі» - Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
 • Регіональна науково - практична конференція «Розвиток особистості в освітньому процесі: психодіагностика, профілактика, психокорекція та формування» - Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
 • Науково – практична конференція з міжнародною участю «Біопсихосоціальні аспекти здоров’я» - Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. Ющенко;
 • XVI міжобласна науково-практична конференція «Психосоматика: мультидисциплінарний підхід», - Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. Ющенко;
 • програма «Дорослішай на здоров’я», - Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
 • навчальний тренінг «Медіація однолітків» - НМЦ ПТО Вінницької області практичний семінар «Інклюзивне навчання: основні принципи та дієві технології» - Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Вінницький соціально – економічний інститут
 • Курси підвищення кваліфікації соціальних педагогів. Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти»
 • Подільська науково-практична конференція «Психологічні засади розвитку, психодіагностика та корекції особистості в системі неперервної освіти». Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти»
 • Курс навчання для творчо працюючих освітян області за програмою «Школа інтерактивного навчання освітян області». Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти»

Соціальний педагог закладу – Крючкова Тетяна Сергіївна
Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, спеціальність «викладач української мови та літератури», спеціалізація «редакція освітніх видань». 

Підвищення фахової майстерності:

 • Курси підвищення кваліфікації соціальних педагогів. Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти»
 • Подільська науково-практична конференція «Психологічні засади розвитку, психодіагностика та корекції особистості в системі неперервної освіти». Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти»
 • Курс навчання для творчо працюючих освітян області за програмою «Школа інтерактивного навчання освітян області». Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти»

З чим можна звернутися до психолога?..

1.  Труднощі в навчанні. Деякі учні навчаються не так добре, як їм хотілося б. Причин тому може бути безліч. Наприклад, не дуже хороша пам'ять або розсіяна увага, або недостатнє бажання. На консультації ми разом постараємося визначити, в чому причина і яким чином це виправити.

 2. Взаємовідносини в групі. Є люди, які легко знаходять контакт з іншими, легко спілкуються  навіть у незнайомій компанії. А є ті, , яким складно знайомитися, складно будувати хороші взаємовідносини, складно знаходити друзів і просто почувати себе вільно в групі. З допомогою психолога можна знайти способи і особисті ресурси, вивчити прийоми для побудови гармонійних стосунків з людьми в  різних ситуаціях.

 3. Взаємовідносини з батьками. Іноді буває так, що втрачаються спільна мова і теплі стосунки з нашими найближчими людьми – з батьками. Конфлікти, сварки, відсутність взаєморозуміння – така ситуація в сім'ї зазвичай приносить біль і дітям, і батькам. Деякі знаходять шляхи вирішення, а іншим це зробити досить важко. Психолог розповість вам про те, як навчитися будувати нові стосунки з батьками і навчитися розуміти їх, і як зробити так, щоб і батьки розуміли і приймали вас.

 4.  Самоврядування і саморозвиток. Наше життя настільки цікаве і багатогранне, що постійно ставить перед нами масу завдань, які  вимагають надзвичайних зусиль і розвитку в собі найрізноманітніших особистих якостей, навичок і умінь.

  

 

 

 

«Якщо тобі    потрібна допомога телефонуй»

Телефони довіри

 

1.

«Соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді»

35 -60-64

 

2.

Обласний центр планування сім’ї

35 – 20 – 60

3.

Клініка дружня до молоді

27 – 33 -85

4.

Всеукраїнська інформаційна лінія з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів)

0800 50 27 57

5.

Вінницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДОМ

56 – 64 – 20,

56 – 63 – 61

 

6.

Центр соціальної  реабілітації дітей інвалідів

35-55-51

7.

Вінницький обласний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді 

59-20-72

8.

Соціальний педагог Крючкова Т.С.

27-44-63 

9.

 Практичний психолог Самойленко В.М.

27-44-63

             

НАШІ ЗАХОДИ

 

              

   Тренінг для педагогів «Професійна мобільність педагога, або чому потрібно змінюватись все життя?»

 Співпраця з громадською організацією «Місія в Україну»

Співпраця з християнською місією милосердя «Пілігрим»

Зустріч з капітаном поліції, інспектором відділу головного управління поліції у справах дітей Бойком В. М.

Консультаційна зустріч з учнями III курсу «Психологічна готовність до ЗНО»