Розклад проведення державних та рівневих кваліфікаційних іспитів

РОЗКЛАД

проведення державних кваліфікаційних іспитів

у ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»

на 2019 н.р.

Дата проведення державної

кваліфікаційної атестації

Професія ДК 003:2010

(напрямок підготовки)

№ гр.

№ аудиторії

Викладач  спецдисциплін

Час проведення

24.06.2019

«Кондитер»

1

308

Мазур Р.А.

Пахолюк О.М.

8 30

21.06.2019

«Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

4

115

Бура О.М.

Фурман Д.Ю.

9 30

24.06.2019

«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

7

117а

Коломійчук Л.О.

Мельнічук Л.В.

9 30

25.06.2019

«Кондитер»

8

308

Мазур Р.А.

9 30

24.06.2019

«Агент з постачання»

25

301

Шафорост Т.М.

Кандибальський А.В.

10 30

25.06.2019

«Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

29

215а

Янківська Г.А.

Кандибальський А.В.

10 30

25.06.2019

«Секретар»

29

404

Черниш Т.М.

Нагірна Т.В.

13 00

21.06.2019

«Оператор телекомунікаційних послуг»

34

226

Колісник К.В.

8 30

25.06.2019

«Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування»

35

115

Коношевич Т.В.

8 30

21.06.2019

«Продавець продовольчих товарів»

42

301

Петрова В.О.

Козачок А.В.

10 30

Дата проведення державної

кваліфікаційної атестації

Професія ДК 003:2010

(напрямок підготовки)

№ гр.

№ аудиторії

Викладач  спецдисциплін

Час проведення

12.02.2019

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

(ДКІ)

33

КЗ

Петрова В.О.

Козачок А.В.

Гавриш Н.Л.

Шафорост Т.М.

10 00

13.02.2019

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

(Дип. проект)

 

РОЗКЛАД

проведення рівневих кваліфікаційних іспитів

у ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»

на 2019 н.р.

Дата проведення рівневої

кваліфікаційної атестації

Професія ДК 003:2010

(напрямок підготовки)

№ гр.

№ аудиторії

Викладач спецдисциплін

Час проведення

25.02.2019

«Кухар»

8

308

Колісник К.В.

Мазур Р.А.

14 00

20.06.2019

«Кухар»

5

308

Пахолюк О.М.

9 00

06.03.2019

«Оператор комп’ютерного набору»

11

215а

Стець І.І.

14 00

04.04.2019

«Оператор комп’ютерного набору»

12

219

Фурман А.В.

14 00

10.04.2019

«Оператор комп’ютерного набору»

13

215а

Щербанюк Л.О.

14 00

20.06.2019

«Кухар»

24

308

Колісник К.В.

Мазур Р.А.

Пахолюк О.М.

14 00

11.03.2019

«Оператор комп’ютерного набору»

46

217

Фурман А.В.

14 00

12.03.2019

«Агент з постачання»

20

КЗ

Біла Л.О.

Маліхатко О.Ф.

Шафорост Т.М.

Кандибальський А.В.

14 00