Почесні працівники

 • Тютюнник Микола Миколайович

  30 червня 2015 року на загальних зборах училища Тютюннику Миколі Миколайовичу, заступнику директора з навчально-виробничої роботи, викладачу-методисту, відміннику освіти України, спеціалісту вищої категорії, за багаторічну сумлінну працю, за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Воронюк Олексій Миколайович

  30 червня 2015 року на загальних зборах училища Воронюку Олексію Миколайовичу, заступнику директора з інформаційних технологій, викладачу-методисту, відміннику освіти України, спеціалісту вищої категорії, за багаторічну сумлінну працю, за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Крайняк Валентина Василівна

  30 червня 2015 року на загальних зборах училища Крайняк Валентині Василівні, завідуючій гуртожитком училища, відміннику освіти України, за багаторічну сумлінну працю, за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу, присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Гуржій Андрій Миколайович

  6 червня 2016 року на загальних зборах училища Гуржію Андрію Миколайовичу, віце-президенту НАПН України, академіку за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу, присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Бережок Світлана Михайлівна

  30 червня 2015 року на загальних зборах училища Бережок Світлані Михайлівні, викладачу спеціальних дисциплін, викладачу-методисту, спеціалісту вищої категорії за багаторічну сумлінну працю, за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Капітанчук Валентина Олександрівна

  30 червня 2015 року на загальних зборах училища Капітанчук Валентині Олександрівні, викладачу математики, викладачу-методисту, спеціалісту вищої категорії за багаторічну сумлінну працю, за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Захар’яш Анатолій Порфирійович

  30 червня 2015 року на загальних зборах училища Захар’яшу Анатолію Порфирійовичу, заступнику директора з господарської частини, за багаторічну сумлінну працю, за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Олійник Любов Михайлівна

  30 червня 2015 року на загальних зборах училища Олійник Любові Михайлівні, майстру виробничого навчання за багаторічну сумлінну працю, за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Биков Валерій Юхимович

  8 червня 2014 року на загальних зборах училища Бикову Валерію Юхимовичу, доктору технічних наук професору, академіку НАПН України, директору Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу присвоєно звання «Почесний працівник училища».

 • Шестопалюк Олександр Васильович

   На загальних зборах педагогічних працівників вищого професійного училища № 4 від 30 червня 2000 р., випускнику училища 1968 року, а нині заступнику голови облдержадміністрації Вінницької області,кандидату педагогічних наук Шестопалюку Олександру Васильовичу за значну діяльність та вагомий внесок в розвиток навчального закладу,системи професійно-технічної освіти, присвоєно звання Почесний працівник училища,виданий диплом та нагрудний знак«Почесний працівник ВПУ-4».

 • Гуревич Роман Семенович

   30 червня 2000 р. на загальних зборах педагогічних працівників училища Гуревичу Роману Семеновичу — професору, декану педагогічного університету, колишньому  працівнику училища, за значну діяльність та вагомий внесок в розвиток навчального закладу, системи професійно-технічної освіти,присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Бадюк Володимир Васильович

   5 жовтня 2001 р. на загальних зборах педагогічних працівників училища Бадюку Володимиру Васильовичу — заступнику начальника управління освіти і науки, колишньому працівнику училища,за значну діяльність та вагомий внесок в розвиток навчального закладу,системи професійно-технічної освіти,присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Нічкало Неля Григорівна

   5 жовтня 2001 р. на загальних зборах педагогічних працівників училища Нічкало Нелі Григорівні — академіку-секретарю відділення  професійно-технічної освіти, Доктору педагогічних наук, професору академіку АПН України, заступнику директора з наукової роботи Інституту педагогіки  і психології професійної освіти, за значну діяльність та вагомий внесок в розвиток навчального закладу системи професійно-технічної освіти,присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Камінська Майя Миколаївна

   4 вересня 2002 р. на загальних зборах працівників училища Камінській Майї Миколаївні, педагогу з вищою категорією,вчителю-методисту, відміннику освіти України за багаторічну сумлінну творчу працю, особистий внесок в справу навчання і виховання учнівської молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Кадемія Майя Юхимівна

   6 квітня 2003 р. на загальних зборах працівників училища Камедії Майї Юхимівні, заступнику директора з навчальної роботи, Заслуженому вчителю України, відміннику народної освіти, за вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу, системи професійно-технічної освіти,впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Дмитрик Олександр Дмитрович

   4 травня 2003 р.  на загальних зборах працівників училища Дмитрику Олександру Дмитровичу, директору ВПУ-4, «Відміннику народної освіти»,нагородженому бронзовою медаллю і дипломом IIIступеня за участь в республіканській виставці народного господарства України, та почесним дипломом Міністерства  освіти і науки України, за вагомий внесок у розвиток навчального закладу,системи професійно-технічної освіти, впровадження у навчально-виховний процес інноваційних технологій,сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Атаманенко Дмитро Іванович

   4 квітня 2003 року на загальних зборах працівників училища Атаманенко Дмитру Івановичу, випускнику училища 1963 року, а нині заступнику директора по навчально-виховній роботі ВПУ-4, відміннику освіти України за багаторічну сумлінну творчу працю,вагомий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Скомаровський Георгій Сігізмундович

   1 жовтня 2004 р. на загальних зборах працівників училища Скомаровському Георгію Сігізмундовичу, випускнику училища, майстру виробничого навчання з 1963 року,відміннику освіти України за багаторічну сумлінну  працю,вагомий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Петренко Галина Петрівна

   1 жовтня 2004 р. на загальних зборах працівників училища Петренко Галині Петрівні, викладачу-методисту вищої категорії з української мови та літератури, відміннику освіти України за багаторічну сумлінну  працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Гезун Галина Михайлівна

   1 жовтня 2004 р. на загальних зборах працівників училища Гезун Галині Михайлівні, головному бухгалтеру училища з 1967 року, відміннику освіти України за багаторічну сумлінну  працю,вагомий внесок у розвиток навчального закладу, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Баранова Юлія Федорівна

   29 вересня 2006 р. на загальних зборах працівників училища Барановій Юлії Федорівні, психологу училища, відміннику освіти України за багаторічну сумлінну  працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Корженко Світлана Гаврилівна

   29 вересня 2006 р.  на загальних зборах працівників училища Корженко Світлані Гаврилівні, методисту училища, відміннику освіти України за багаторічну сумлінну  працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Бондар Тетяна Іванівна

  29 вересня 2006 р.  на загальних зборах працівників училища Бондар Тетяні Іванівні, майстру виробничого навчання за багаторічну сумлінну  працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу,системи професійно-технічної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Помаз Наталія Валентинівна

  27 червня 2008 р. на загальних зборах працівників училища Помаз Наталії Валентинівні, педагогу з вищою категорією,вчителю-методисту, відміннику освіти України за багаторічну сумлінну творчу працю,особистий внесок в справу навчання і виховання учнівської молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Молодова Наталія Анатоліївна

  30 червня 2009 р. на загальних зборах працівників училища Молодовій Наталії Анатоліївні, майстру виробничого навчання  за багаторічну сумлінну  працю, вагомий особистий внесок в розвиток навчального закладу, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, присвоєно звання «Почесний працівник училища», виданий диплом  та нагрудний знак  «Почесний працівник ВПУ-4».

 • Мазуренко Світлана Павлівна

  30 Червня 2013 року на загальних зборах працівників училища Мазуренко Світлані Павлівні, спеціалісту вищої категорії, викладачу-методисту, за багаторічну сумлінну працю, за вагомий особистий внесок у впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді присвоєно звання «Почесний працівник училища».