Наші досягнення

 

2016-2017

  • Грант у сумі 40 000 грн. за І місце за темою «Створення мотиваційного інтерактивного середовища розвитку технологічної компетентності учнів на базі професійно-технічного навчального закладу».
  •  на Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті - 2016» та Четвертій Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu» удостоєні Почесною нагородою Лауреата національного виставкового конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» в номінації «Електронний освітній ресурс». Показовим є те, що нагороду училище отримало нарівні з вищими навчальними закладами.
  • Золота медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017».
  • У VІ Міжнародному  мовно-літературному  конкурсі ім. Т. Г. Шевченка  ІІІ етап (обласний ) – ІІ м. Іваніщев Я.(гр № 39), всеукраїнський – ІІ м. (викл. Примчук О.І. )
  • Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» ІІ етап – ІІІ м. Данілевич Т. 23гр. (викл. Веретянова О.О.)
  • ІІ місце у ІІ етапі конкурсу «Об’єднаймося, брати мої» - Надкернична Я. (викладач Грибик Т.А.)
  • · ІІІ місце у VІІ Всеукраїнському конкурсі “Моральний вчинок” (Колодкіна І.О.)
  • · ІІ місце у міжнародному конкурсі “Моя професія найкраща” Деревенко О. (викладач Кирильчук М.Л.)
  • ·  ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “ITalent “ Тютюнник А. ( викладач Мельнічук Л.В.)
  • ·  ІІІ місце у ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - Вязнікова О. (викладач Яричук Н.В.)
  • Перемога в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з «Інформаційних технологій»: Любчак Юрій (І місце - ІІІ етап), Рябоконь Віктор (ІІ місце - ІІІ етап) - викладач Щербанюк Л.О.
  • XІV Міжнародний конкурс із Web-дизайну та комп'ютерної графіки:

Думенко Микола (гр.13) – 1 місце у номінації «Краща графічна реалізація» (викладач Коношевич Т.В.);

Думенко Микола (гр.13) – 2 місце у номінації «Краща програмна реалізація» (викладач Коношевич Т.В.);

Курбатова Даша (гр.10) – 2 та 3місце у номінації «Краща 2D-векторна графіка» (викладач Мельнічук Л. В.).

  • У зимовому «Міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів»: Мельник Христина (гр.10) – 1 місце, у номінації «Краща 2D-векторна графіка»; Курбатова Даша (гр.10) – 2 місце у номінації «Краща 2D-векторна графіка» (викладач Мельнічук Л. В.).
  • І Міжнародна українознавча гра «Санфлауер»  І етап І місце (всеукраїнський рівень) - Старкова К.(гр 17), обласний рівень  І м. - Літвін О. (гр. 17), ІІ м. Паламарчук В.(17 гр.), Кузьменко Н.(гр.17) (викл. Примчук О.І., Помаз Н.В.)
  • ІІІ місце у VІ міському турнірі з правових дебатів серед коледжів та училищ міста (викл. Бережок С.М.)
  • І місце у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» (обласний рівень)- Паламарчук В., Старкова К.гр.17 (викл. Примчук О.І.)
  • У обласній пошуковій дослідницькій експедиції «Моя країна – незалежна Україна» ІІ етап (обласний) -  І м.-  Жорняк  Я.(гр18) (викл .Грибик Т.А.), ІІ місце Деркач Г. гр 33 (викл. Кермаш В.С., Грибик Т.А.)
  • У Всеукраїнському конкурсі з математики «Кенгуру» учениця Зеленюк В. нагороджена Дипломом І ступеня та учні Зеленюк Т., Кришталь І., Іваненко А., Хребтій Л. нагороджені Дипломом ІІ ступеня (викладач Гладка Л.І.).
  • Диплом учасника у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку. Представлено проект «Дослідження забруднення повітря м. Вінниці вихлопними газами автотранспорту» учнем гр. № 39 –  Іваніщев Ярослав (викладач Кобилянська Т.П.).
  • У Всеукраїнському конкурсі на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ», Чорба Т.О. – І місце, Коношевич Т.В. – ІІІ місце.
  • Взяли участь у Всеукраїнському конкурсі сучасних освітян «Умію вчити» – Чорба Т.О.
  • Організація, проведення та участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції навчально-тренувальних фірм на тему: «Актуальні проблеми використання економічного потенціалу в сучасних умовах глобалізації суспільства і проведення децентралізації та їх вплив на формування стійких соціально-економічних систем: державу, регіон, підприємство, навчальний заклад» (Петрова В.О., Козачок А.В., Шафорост Т.М., Беркар В.М., Гавриш Н.Л.)
  • Надруковано статті педагогічних працівників училища у фахових виданнях:

Þ Журнал «Професійно-технічна освіта» (видавництво “Педагогічна преса”), № 1, 2017 р.: «Інноваційні технології  у професійній підготовці фахівців» Дмитрик О.Д., Коношевич Т.В.

 Þ  Журнал “Профтехосвіта”, № 8 (видавництво “Шкільний світ”): Примчук О.І., Янківська Г.А., Джус М.В., Колесник Н.А., Расулова Т.М.

 Þ  Журнал “Профтехосвіта”, № 10 (видавництво “Шкільний світ”): Щербанюк Л.О., Березюк Л.В.

 Þ  Журнал “Профтехосвіта”, № 11 (видавництво “Шкільний світ”): Андрущенко Л.С.

Þ Вісник професійно-технічної освіти Вінниччини № 10: Дмитрик О.Д., Тютюнник М.М., Біла Л.О., Коломійчук Н.Ю.,  Мазуренко С.П., Примчук О.І., Кирильчук М.Л., Веретянова О.О.

Þ Ткачук Г.Е. Теоретичні аспекти розвитку готовності педагогів професійно-технічних навчальних закладів до реалізації особистісно зорієнтованого підходу / Наукові записки. Серія : Педагогіка / Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.– Тернопіль : 2016. – № 2. – С.27-31.

Досягнення в спорті 2016-2017 н.р.

У рамках обласної Спартакіади ПТНЗ:

  • Футзал – Спартакіада ДПТНЗ області юнаки І місце та Всеукраїнські фінальні ігри (м. Полтава) 8 місце (відповідальний Моргун Р.В.)
  • Міні-футбол – Спартакіада ДПТНЗ області дівчата І місце; юнаки VІ місце (відповідальний Петелько В.В.)
  • Волейбол - Спартакіада ПТНЗ області дівчата ІІІ місце (відповідальний Петелько В.В.)
  • Настільний теніс - Спартакіада  ПТНЗ області дівчата І місце, юнаки ІІІ місце (відповідальний Миронюк Б.В.)
  • Легкоатлетичний крос Спартакіада ДПТНЗ області дівчата 4 місце; юнаки 4 місце (відповідальна Петелько О.К.)
  • Легкоатлетична естафета до Дня Перемоги - ІІ місце. (відповідальна Петелько О.К.)
  •  Бокс – кубок України   серед жінок - учениця групи № 8 Бзовська Карина ІІІ місце у ваговій категорії 60 кг., А також з числа наших учнів неодноразові чемпіони і призери міста та області (відповідальний Джога В.І.)
  • Легкоатлетичний крос дівчата 4 місце; юнаки 4 місце (відповідальна Петелько О.К.)
  • Легкоатлетична естафета до Дня Перемоги - ІІ місце. (відповідальна Петелько О.К.)
  • У загальному підсумковому заліку - Спартакіада ПТНЗ області посіли ІІ місце;

2015-2016

  • Грант у сумі 30 000 грн. за І місце за темою «Створення відкритого навчального Smart середовища на базі ПТНЗ»
  • Грант у сумі 40 000 грн. за І місце за темою «Навчально-консалтинговий Центр енергозбереження професійно-технічного навчального закладу»
  • золота медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2016».
  • золота медаль на сьомому  Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті – 2015».
  • У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» отримали 4 сертифікати у 2015 році (викладач Кирильчук М.Л.).
  • Перемога в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з «Інформаційних технологій»: Сорочинська Маргарита (І місце - ІІІ етап), Фурман Світлана (ІІІ місце - ІІІ етап) - викладач Фурман А.В. (2016 рік).
  • У XІХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа перемогли у номінації «Висвітлення теми законності та правопорядку» (2016 рік).
  • Перемогли у конкурсі «Всесвітній тиждень грошей» (Гавриш Н.Л.) – 2016 рік
  • У VI Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» отримали 5 дипломів Всеукраїнського та  регіонального рівня  у 2016 році (викладач Примчук О. І.). 
  • Надруковано статті педагогічних працівників училища у фахових виданнях:
  • Журнал «Професійно-технічна освіта», № 3, 2015. «Використання хмарних технологій у навчальному процесі ПТНЗ», Коломійчук Н.Ю. та «Навчання без кордонів», Коношевич Т.В.
  • Газета «Фізика», №3, березень 2016, «Ізопроцеси. Газові закони», Грабенко О.А.;
  • Журнал «Профтехосвіта», №12, 2015, «Створення таблиць InDesign», Коваль І.А.
  • Газета «Біолгія», №16, серпень 2015, «Категорія «забруднення»», Кобилянська Т.П.;
  • Журнал «ENGLISH» №17, 2015, «Ukrainian diaspora», Кирильчук М.Л.
  • Вісник професійно-технічної освіти Вінниччини № 8 та 9: Андрущенко Л.С., Прядун В.С., Ісайкіна М.В., Кобилянська Т.П., Миронюк Б.В., Петренко Г.П., Расулова Т.М., Колесник Н.А.

 

2014-2015

  • Грант у сумі 20 000 грн. за ІІ місце за темою «Створення Центру моніторингу гармонійного розвитку особистості на базі професійно-технічного навчального закладу».
  • Золота медаль на Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті – 2014».
  • Золота медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2015».
  • ІІ та ІІІ місце  в  ІІ етапі Міжнародного літературно-мистецького конкурсу для української молоді та діаспори України «Життя – Тобі» – Мілецька М. Крижанівська Н. (викладачі Грибик Т.А., Яричук Н.В.).
  • У ІІ етапі конкурсу  «Об єднаймося, брати мої»  колективна творча  робота учнів Зеленько О., Вишнівської А., Карпова Р., Кублій Л., Миськової О. посіла І місце (викладач Грибик Т.А.).
  • У ІІ етапі Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської молоді «А ми тую славу збережемо» Шахрай В. посів І місце (викладач Піщик О.В.).
  •  У ІІ етапі конкурсу з української мови ім. Петра Яцика Вишнівська А. посіла ІІІ місце (викладач Мазуренко С.П.).
  • Перемога в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з «Інформаційних технологій»: Сорочинська Маргарита (І місце - ІІІ етап), Фурман Світлана (ІІ місце - ІІІ етап) - викладач Фурман А.В., Сулима (II місце в ІІ етапі) – викладач Мельнічук Л.В.
  •  У конкурсі на краще читання поезій С. Травневої учениця Крижанівська І. посіла ІІ місце (викладач Кравець В.В.).
  •  У ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки Барицький Б. посів 2 місце в дистанційній дослідницькій олімпіаді з радіотехніки  ДДОРТ - викладач Ткачук Г. Е.
  • Прийняли участь у ІІ етап Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україна»  - нагороджені дипломами: І ступеня - Вовчок Р. гр№48 (робота подана на І етап конкурсу), ІІ ступеня - Романюк П. гр №45, ІІІ ступеня - Перевертень К. гр. №48.
  • Участь у ІІ етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - нагороджені дипломами: І ступеня у номінації «Художня вишивка» Кротюк В. (робота подана на Всеукраїнський етап конкурсу); ІІ ступеня Кобліков О.; ІІІ ступеня у номінації «Живопис» Рудковська А.
  • Участь у обласному фестивалі-конкурсі художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі» присвяченого 70-чю завершення війни у Європі на тему: «А пам’ять священна»  - нагороджені дипломами: І ступеня у номінації «Художнє виконавство» вокальний ансамбль «Душі криниця» (керівник Т. Будюк); І ступеня у номінації «Сольний спів» Максимець А.; І ступеня у номінації «Хореографічне мистецтво» хореографічний гурток «Мальви» керівник Македонська О.; І ступеня у номінації «Художнє читання» Ткачук О., Ісоян Д. керівник Кравець В.; ІІ ступеня у номінації «Театральне мистецтво» учні гр. 48 керівник Біла Л., Гавриш Н.
  • Надруковано статті педагогічних працівників училища у фахових виданнях:
  • Журнал «Професійно-технічна освіта», №1, 2015. «Формування здоров’язбережувального середовища навчального закладу», Мельнічук Л.В., Петелько В.В та «Центр сучасних освітніх технологій у професійно-технічному училищі», Ткачук Г.Е.
  • Журнал «Інформатика», №4, лютий 2015, ст.21-27. «Обмін миттєвими повідомленнями. Поняття форуму», Чорба Т.О.;
  • Журнал «Професійно-технічна освіта», №3, 2014, ст.26-29. «Компетентісний підхід до вивчення математики», Щербанюк Л.О.
  • Газета «Українська мова та література», №4 (812), лютий 2015,ст.. 30-38, «Василь Стус: дорогами мужності і болю», Ластівка І.В.
  • Вісник професійно-технічної освіти Вінниччини» № 6 та 7: Коломійчу Л.О., Бзовська Н.П., Лукашенко М.М., Мельник Л.І., Гавриш Н.П., Петрова В.О., Грибик Т.А., Кравець В.В., Пахолюк О.М.

Досягнення в спорті 2014-2015 н.р.

В рамках обласної Спартакіади ПТНЗ:

  • Міні-футбол – спартакіада ДПТНЗ області дівчата ІІІ місце; юнаки ІІ місце (відповідальний Моргун Р.В.)
  • Волейбол - спартакіада ПТНЗ області дівчата ІІІ місце (відповідальний Петелько В.В.)
  • Шахи - спартакіада ПТНЗ області дівчата І місце; юнаки ІІІ місце (відповідальний Петелько В.В.)
  • Настільний теніс - спартакіада  ПТНЗ області дівчата ІІ місце. (відповідальний Миронюк Б.В.)
  •  Бокс – кубок України   серед жінок - учениця групи № 32 Кублій Ліана зайняла ІІІ місце у ваговій категорії 60 кг., а  учениця групи № 14 Іщенко Анастасія V місце у ваговій категорії 57 кг.
  • А також з числа наших учнів неодноразові чемпіони і призери міста та області (відповідальний Джога В.І.)
  • Легкоатлетична естафета до Дня Перемоги - ІІ місце. (відповідальна Петелько О.К.)
  • В загальному підсумковому заліку - спартакіада ДПТНЗ області дівчата -

І місце; юнаки – VI місце.

2013-2014

  • Грант у сумі 35 000 грн. за І місце за темою «Створення центру сучасних освітніх технологій на базі професійно-технічного навчального закладу».
  • Золота медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2014».
  • ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти.
  • Участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика - ІІI місце на обласному етапі посіла Себастьянова І. Викладач: Мазуренко С.П.
  • Участь у III Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка - I місце на обласному етапі  та ІІІ місце на Всеукраїнському етапі посів учень групи №6 Пахолюк Тарас. Викладач: Ластівка І.В.
  • Перемога в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з «Інформаційних технологій»: Опольський Ярослав (І місце -ІІ і ІІІ етапи)- викладач Коломійчук Л.О., Сулима (II місце в ІІ етапі) – викладач Мельнічук Л.В., Лисенко Максим (ІІІ місце в ІІ етапі)- викладач Щербанюк Л.О.
  • Перемога в обласному конкурсі з інформаційних технологій у номінації «Офіс»(Опольський Ярослав – Диплом І ступеня).
  • Участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, досвід, проблеми». На базі навчального закладу відбулося секційне засідання на тему «Психолого-педагогічні проблеми ступеневого навчання і виховання учнів професійно-технічних закладів освіти» (доповідачі: Ластівка І.В., Мельнічук Л.В., Петелько В.В., Ткачук Г.Е., Бережок С.М., Воронюк О.М.).
  • Участь у IV Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».
  • Участь в обласній науково – практичній конференції «Здоров’я дітей – майбутнє нації» (Вінницька обласна станція юних натуралістів)  «Виховання культури почуттів». Пахолюк Т. посів III місце (викладач Грибик Т.А.).
  • У ІІ етапі Всеукраїнської олімпади з історії Пахолюк Т.  посів ІІ місце ( викладач Бережок С.М).
  • У ІІ етапі конкурсу «Об єднаймося, брати мої» І місце посіла Деркач Г (викладач Примчук О.) ,ІІІ місце –  Пахолюк Т. ( викладач Ластівка). Робота Деркач Ганни зайняла ІІІ місце в ІІІ етапі зазначеного конкурсу.
  • У пошуковій експедиції «Історія хрещення Київської Русі - погляд крізь час» посіли ІІ місце Фаєр Алла, Пилипон Ростислав (викладачі Кравець В.В., Яричук Н.В.)
  •  У Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв “Сурми звитяги” Вронська Ю. посіла ІІІ місце (викладач Кравець В.В.).
  • У обласному марафоні-огляді тематичних виставок «Вічне слово Кобзаря», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, для бібліотечних працівників ПТНЗ I місце – Жила Н. П. у номінації «Т. Г. Шевченко – геніальний син українського народу» та I місце – Дмитрик Н. Ю. у номінації «Творча спадщина Т. Г. Шевченка».
  • У II етапі Всеукраїнського конкуру учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням на тему «Україна, як і великий наш Кобзар – Вічні» перемогу здобули: I місце – Деркач Анна (керівник Примчу О. І.) – у номінації «Література», II місце – Пахалюк Тарас (керівник Ластівка О. І.) – у номінації «Історія України і державності».
  •  У обласному конкурсі поезії та прози «Світ українського слова» присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, для учнів ПТНЗ: II місце – гурток «Аматор» (керівник Лисенко І. М.) у номінації «художнє виконавство», II місце -  Окульська Богдана в номінації «Художнє виконавство».

2012-2013

  • Грант у сумі 30 000 грн. за І місце за темою «Створення навчально-практичного центру сучасних інформаційних технологій»;
  • Золота медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2013»;
  • Золота медаль на Всеукраїнській виставці «Інноватика в освіті – 2012»;
  • Участь учня групи №35 Чміхаленка Володимира у XІ Міжнародному відкритому конкурсі із Web-дизайну та комп’ютерної графіки. У І турі виборов 1 місце в номінації, а у ІІ турі – 2 місце;
  •  У І Міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед учнів та студентів. Чміхаленко В. посів І місце.
  • Участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика - I місце на обласному етапі посів учень групи №1 Овчарук Юрій. Викладач: Мазуренко С.П.
  • Участь у III Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка - I місце на обласному етапі посів учень групи №6 Пахолюк Тарас. Викладач: Ластівка І.В.
  • Участь у XI Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Лауреат - учень групи №6 Пахолюк Тарас. Викладач: Ластівка І.В.
  • Участь у XI Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Учениця групи №40 Мельничук Ірина нагороджена спец премією «Журналістська робота». Викладач: Ластівка І.В.
  • Участь у конкурсі «Я-українка. До глибини родоводу» - I місце на обласному етапі посіла учениця групи №19 Свинарчук Олена. Викладач: Мазуренко С.П.
  • Участь у ІІ Всеукраїнській олімпіаді з інформаційних технологій. У ІІ та ІІІ турі наші учні здобули впевнену перемогу, а Опольський Ярослав представляв область на IV етапі в м.Дніпропетровськ.
  • Перемога в Всеукраїнському конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки у номінації «Офіс-менеджер»(Опольський Ярослав – Диплом ІІІ ступеня).
  • Участь та перемога в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»: Коваль Олена(І місце), Мельнічук Ірина (ІІ місце) та диплом ІІІ ступеня в ІІІ етапі (Коваль Олена).
  • Майстри в/н і викладачі прийняли участь у ХІІ Всеукраїнському огляді-конкурсі «Панорама творчих уроків – 2013». В результаті Ткачук Г.Е. та Чорба Т.О. посіли І місце, Миронюк Б.В., Дриманова А.І. та Прядун В.С. посіли ІІ місце, Сивак О.І. та Колесаник Н.А. посіли ІІІ місце, а Кирильчук М.Л., Капітанчук В.О., Єринова А.І., Бондарчук М.В., Кобилянська Т.П., Сторчак К.І., Веретянова О.О., Ластівка І.В. нагороджені грамотами за участь.
  • ІІ місце в ІІ Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень» - Ткачук Г.Е.
  • В обласному конкурсі «Викладач 2013» Мельнічук Л.В. здобула перемогу.
  • Участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Проектування освітнього простору – сучасні орієнтири» (Ластівка І.В., Мельнічук Л.В., Петелько В.В., Коломійчук Л.О.).
  • У фінальному етапі обласного конкурсу «Пісня над Бугом» лауреатами було обрано дві наші учениці Онуфрійчук Євгенія гр. 17 – ІІ місце та Мороз Юлія гр. 34. – ІІІ місце.
  • У заочному конкурсі народної пісні «Подоляночка» Ольхова Ірина гр. №14 була нагородженя дипломом І ступеня.
  • В обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів та команд - формейшн «Танцювальний калейдоскоп» серед ПТНЗ області посіли почесне ІІ місце у номінації «Сучасний танець», в якому взяли участь учні груп 23, 29
    Бакулін В., Волошина Ю.

2011-2012

  • Грант у сумі 30 000 грн. за І місце за темою «Формування здоров’язберігаючого середовища»;
  • Золота медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2012»;
  • Золота медаль на Всеукраїнській виставці «Інноватика в освіті – 2011»;
  • Участь учня групи №35 Чміхаленка Володимира у X Міжнародному відкритому конкурсі із Web-дизайну та комп’ютерної графіки. У І турі виборов ІІ місце в номінації «Програмна реалізація», а у ІІ турі - 1 місце;
  • Участь у обласному конкурсі конкурсу ім. П.Яцика (ІІ тур), де переможцем став учень групи №1 Овчарук Юрій (викладач Мазуренко С.П.) у номінації «Оригінальний виклад думок у творчому завданні»;
  •  Участь у обласному конкурсу ім. Я.Корчака (викладач Ластівка І.В.), де учень групи № 6 Пахолюк Тарас зайняв 3 місце;
  • Участь у І Всеукраїнській олімпіаді з інформаційних технологій. У ІІ та ІІІ турі наші учні здобули впевнену перемогу, а Мельничук Ірина представляла область на IV турі в м.Дніпропетровськ.
  • Майстри в/н і викладачі прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Панорама творчих уроків». В результаті Бондарчук М.В. здобула ІІ місце у номінації «Кращий урок у 10-11 класах» та майстер в/н Колесник Н.А. посіла ІІІ місце.
  • У Всеукраїнському конкурсі на кращий виховний захід в системі ПТО присвячений «Дню здоров’я» зайняли І місце – Петелько В.В., Чорба Т.О., ІІ місце – Петелько В.В. та Мельнічук Л.В., ІІІ місце – Петелько В.В.
  • У обласному конкурсі на кращу організацію роботи навчальних лабораторій ПТНЗ з професії «Кухар» зайняли ІІ місце.
  • У обласному конкурсі-огляді методичних кабінетів ПТНЗ на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами зайнято І місце.
  • Взяли участь у розробці енциклопедій професій у рамках Всеукраїнського огляду-конкурсу за темою «Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України». Роботи нашого навчального закладу НМЦ ТПО визнанні кращими.
  • В обласному конкурсі «Вчитель фізики 2012» Ткачук Г.Е. здобула перемогу.
  • Участь у Всеукраїнській акції «Моральний вчинок». В номінації «Культорологічний проект» зайняли ІІ місце.

 

2010-2011

  • Грант у сумі 30 000 грн. за І місце за темою «Впровадження системного використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес освітнього закладу»;
  • Золота медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2011»;
  • Золота медаль на Всеукраїнській виставці «Інноватика в освіті – 2010»;
  • Диплом І ступеня виборола викладач фізики Ткачук Г.Е. у конкурсі «Вчитель-новатор»;
  • Участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель-новатор», де був представлений проект «Я здоровий та розумний». (співпраця двох методичних комісій: інформатики + української мови, викладачі Мельнічук Л.В., Петелько В.В.)
  • Участь учнів групи №6 у IX Міжнародному відкритому конкурсі із Web-дизайну та комп’ютерної графіки. (У І турі вибороли місця у номінаціях «Краща графічна реалізація» – 1 місце - Снідевич Андрій, «Краще інформаційне наповнення»: – 2 місце - Нонік Валерій, «Краща програмна реалізація» – 3 місце - Вдовиченко Сергій. У ІІ турі - 1 місце Снідевич Андрій, 2 місце - Нонік Валерій, 3 місце - Вдовиченко Сергій). (викладач Мельнічук Л.В.);
  • Участь у Всеукраїнському конкурсі в номінації «Комп’ютерний дизайн» за темою «Моя Україна — ракурс: романтичне світосприйняття». (співпраця двох методичних комісій: інформатики + української мови, викладачі Мельнічук Л.В., Грибик Т.А.);
  • Участь у обласному конкурсі конкурсу ім. П.Яцика (ІІ тур), де переможцем став учень групи №1 Овчарук Юрій (викладач Мазуренко С.П.) у номінації «Оригінальний виклад думок у творчому завданні»;
  •  Участь у обласному конкурсу ім. Т.Шевченка (викладач Ластівка І.В.);
  •  І місце у конкурсі, присвяченому 200-річчю Софії Київської (викладачі Бойчук О.Ю., Петренко Г.П.);
  • Участь в обласному мистецько-художньому конкурсі ім. П.Бараянца, де учениця групи №1 Панченко Н. виборола І місце з композицією «Квіти Поділля» (викладачі Грибик Т.А., Помаз Н.В.);
  • Участь у конкурсі «Samsung назустріч знанням» (викладач Кравець В.В.);
  • Участь у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Петро Калнишевський та його доба» (викладачі суспільних дисциплін);
  • І місце в обласному конкурсі на кращу організацію правовиховної роботи; І місце в обласному конкурсі місячників правової освіти «Подорож у країну права», участь у обласному конкурсі викладачів суспільних дисциплін з теми «Впровадження інноваційних технологій у виховній роботі» (викладачі Бережок С.М., Міронович Т.П., Коваль О.В.);
  •  Участь у Всеукраїнському конкурсі «Хрестителі Київської Русі. Тисячоріччю заснування Софії Київської присвячується» (І місце на обласному етапі посіли викладачі суспільних дисциплін);
  • ІІІ місце у ІІ турі (обласному) Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кондитер», (учень - Омельчук Костянтин, майстер виробничого навчання Андрущенко Л.С.);
  • Участь у Всеукраїнському конкурсі «Україна – Німеччина: міжкультурний діалог» - проект «Струдель котиться по світу», учасниками якого були учні групи №1 Овчарук Ю., №28 Судак Т. (викладач Омелянська О.В.);
  • Призові місця в обласних змаганнях з футболу серед дівчат (І місце), з футболу серед хлопців (ІІІ місце), легкоатлетичній естафеті, присвяченій Дню Перемоги (І місце), з баскетболу серед юнаків та дівчат (5 місце).