Про нас

Вітаємо Вас на сайті Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке  міжрегіональне вище професійне училище». 

Наше училище було  засноване в 1944 році і пройшло ґрунтовну реорганізацію. Зараз – це флагман освіти, що входить в 100  найкращих навчальних закладів України, неодноразовий лауреат виставок «Сучасна освіта Україна».  Навчальний заклад акредитований за III атестаційним рівнем.

В училищі навчається  700 учнів  за наступними професіями:

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Адміністратор. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Фотограф (фотороботи)

Агент з постачання. Продавець продовольчих товарів.

Агент з постачання.

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування.

Поряд з  тим, у ДПТНЗ «ВМВПУ»  здійснюється перепідготовка незайнятого населення, а також  допрофільне навчання школярів.

Учні навчального закладу беруть активну участь в спортивних змаганнях, художній самодіяльності, гуртках, проектній діяльності, предметних олімпіадах, конкурсах фахової  майстерності тощо.

В ДПТНЗ «ВМВПУ» працюють досвідчені, висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання. Кабінети, лабораторії,  майстерні навчального закладу обладнані  сучасною та потужною комп’ютерною  технікою, діє мережа Інтранет, близько 450 комп'ютерів усі мають вихід до мережі Інтернет по локальній та WIFI мережі.

Щиро запрошуємо до  співпраці!

ІСТОРІЯ В ПРЕЗЕНТАЦІЇ