Про нас

Вітаємо Вас на сайті Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке  міжрегіональне вище професійне училище». 

Наше училище було  засноване в 1944 році і пройшло ґрунтовну реорганізацію. Зараз – це флагман освіти, що входить в 100  найкращих навчальних закладів України, неодноразовий лауреат виставок «Сучасна освіта Україна».  Навчальний заклад акредитований за III атестаційним рівнем.

В училищі навчається  890 учнів  за наступними професіями: «Кухар. Кондитер», «Агент з постачання. Продавець продовольчих товарів». «Оператор комп’ютерного  набору. Обліковець», «Оператор комп’ютерного  набору.  Оператор комп’ютерної  верстки», «Оператор комп’ютерного  набору.  Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно  – обчислювальних машин», «Кабельник – спаювальник. Електромонтер лінійних споруд  електрозв’язку та проводового мовлення», «Монтажник інформаційно  – комунікаційного устаткування», «Оператор телекомунікаційних послуг», «Секретар. Оператор комп’ютерного набору».

Поряд з  тим, у ДПТНЗ «ВМВПУ»  здійснюється навчання учнів з вадами слуху,  перепідготовка незайнятого населення, а також  допрофільне навчання школярів.

Учні навчального закладу беруть активну участь в спортивних змаганнях, художній самодіяльності, гуртках, проектній діяльності, предметних олімпіадах, конкурсах фахової  майстерності тощо.

В ДПТНЗ «ВМВПУ» працюють досвідчені, висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання. Кабінети, лабораторії,  майстерні навчального закладу обладнані  сучасною та потужною комп’ютерною  технікою, діє мережа Інтранет, близько 300 комп'ютерів усі мають вихід до мережі Інтернет по локальній та WIFI мережі.

Щиро запрошуємо до  співпраці!

ІСТОРІЯ В ПРЕЗЕНТАЦІЇ